2682 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Yıldız Terzi Hakkında : Uzun yıllardan bu yana Terzilik konusunda hizmet veren Yıldız TERZİ tadilat, sipariş dikim ve siz müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet kalitesini arttırmak adına yatırımlarına devam etmektedir. Daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Konya ve Afyon ilinde yüksek donanıma sahip Tadilat ve Dikim evleri sayesinde hizmeti size sunmaktan gurur duyuyor...

Firmamız ilk olarak Zafer çarşısında hizmet hayatına başlayıp , devamında Konya'nın en büyük alışveriş merkezi olan Kule Site'ye yüksek donanımlı bir işletme açmıştır, bu yaptırımların devamında ise Yıldız Terzi Afyon ilinde 2. şube olarak teknik açıdan ve kalifiyeli personel niteliği taşıyan çalışma arkadaşlarıyla Afyon halkına da hizmet vermeye başlamıştır.Üstün performans, bilgi birikiminden ve başarılarından dolayı bu Sipariş dikim üzerine plaket almış ve ödül kazanmıştır. Yıldız Terzi Musa ve İbrahim Kardeşler kendilerini daima yenileyerek Terzilik sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.

Yıldız Terzi daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerinin hizmetine girmiştir. Ayrıca müşterilerinin verdikleri siparişleri görmeleri, haberdar olmaları için yaptıkları tadilatın veya siparişin fotoğrafını çekip mail adreslerine göndererek müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Yıldız Terzi hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Bugün tüm Konya'da ve diğer illerde terzilik ağı ile diğer alışveriş merkezlerinin de takipçisi ve aranan ismi olmuştur. sektörüne çözümler sunan Yıldız Terzi, sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.
Yıldız Terzi ile ilgili etiketler : Yıldız Terzi, Yıldız Terzi Giyim, Yıldız Terzi Hizmet, Yıldız Terzi Ürünleri, Yıldız Terzi Dikim, Yıldız Terzi Pantolon, Yıldız Terzi Elbise, Yıldız Terzi Bayan Giyim, Yıldız Terzi Kadın Giyim, Elbise Dikimi, Hazır Dikim Elbise, Hazır Dikim Giyim,

Yıldız Terzi Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  İkbal'in kurucusu Salim Usta 1922 Yılında Afyon'da mütevazi Anadolu Lokantası kurarak başladı ve İKBAL'in öyküsü 2010 Ağustos ayında Afyon'da açılan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi ile ...
  İzmir Karayolu 9. km Afyon /