4297 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Vernel Max Hakkında : Vernel Max

Vernel Max’ın içerdiği parfüm ve aktif maddeler o kadar yoğundur ki; sadece 24ml (yarım kapak) kullanarak 4 kat konsantre Vernel Max’ı standart yumuşatıcınızdan 4 kat daha uzun süre kullanabilirsiniz. Sadece 24ml (1/2 kapak) Vernel Max ile;

Mükemmel yumuşaklığı ve kalıcı hoş kokuyu yaşarsınız Paranızı tasarruf edersiniz Daha az ağırlık taşırsınız Daha az su ve ambalaj malzemesi içerdiği için çevreyi korumaya katkıda bulunursunuz. 4 kat daha uzun süre kullanabileceğiniz Vernel Max ile büyüleyici koku ve yumuşaklığı yaşayın.

Vernel Max Parfüm Incileri ile;

Yeni Vernel Max Parfüm İncileri mikrokapsüller içerir, bu kapsüller sevdiğiniz giysilerinize her dokunuşunuzda ve her giyişinizde onların ferah kokularını yeniler. Artık bu yenilikçi teknoloji sayesinde ferahlığın kokusunu daha uzun süre yaşayabilirsiniz.

Giysilerinizde yeni yıkanmış ferahlık hissini çok daha uzun süre yaşayabilirsiniz. Mükemmel yumuşaklığı hissedersiniz Paranızı tasarruf edersiniz Daha az ağırlık taşırsınız. Çünkü içerdiği parfüm ve aktif madde o kadar yoğundur ki; sadece 24 ml(yarım kapak) kullanarak 4 kat konsantre Vernel Max Parfüm İncileri’ni standart yumuşatıcılarınıza göre 4 kat daha uzun süre kullanabilirsiniz.
Vernel Max ile ilgili etiketler : Vernel, Vernel Çeşitleri, Vernel Max, Vernel Max Çeşitleri, Vernel Max Ürünleri, Yumuşatıcı, Yumuşatıcılar, Çamaşır Yumuşatıcısı, Vernel Çamaşır Yumuşatıcısı, Vernel Max Çamaşır Yumuşatıcı, Parfümlü Yumuşatıcı, Vernel Max Parfüm İncili Gülün Büyüsü, Vernel Max Parfüm İncili Deniz Esintisi, Vernel Max Parfüm İncili Aroma Therapy Serisi, Vernel Max Sensitive,