3001 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Grohe Hakkında : GROHE Group, Düsseldorf'taki Grohe Holding GmbH'den yönetilmekte ve Hemer'deki Grohe AG, Frankfurt'taki Joyou AG, (1 Temmuz 2011'den bu yana tam konsolide edilmiştir) ile GROHE'nin yabancı pazarlarda çoğunluk hisselerine sahip olduğu iştiraklerinden oluşmaktadır.

Grohe AG, Avrupa'nın tek marka altındaki en büyük, dünyanınsa lider sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. Sıhhi tesisat ürün ve sistemlerinin global markası olan GROHE, su konusunda mükemmel performansı sağlamak için kalite, tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik standartları belirlemektedir.

Genel merkezi Hemer'de, Kurumsal Merkezi ise Düsseldorf'ta bulunan GROHE Group'un çalışan sayısı, 2011 yılında dünya çapında ortalama 8.700 kişiye (bu sayının yaklaşık 3.200'ü Joyou'dadır) ulaşmıştır. GROHE'nin Almanya'daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400'dür. Şirket, 2011 yılında; mutfak ve banyo bataryaları ve duşları, ticari ve fason sektörler için otomatik bataryalar ile tesisat ve yıkama sistemlerinde 1.165 milyon Avro konsolide satış gerçekleştirmiştir.

GROHE'nin, üçü Almanya'da, diğerleriyse Portekiz, Tayland ve Kanada'da olmak üzere altı üretim tesisi bulunmaktadır. Şirket, satışlarının yüzde 84'ünü Almanya dışında gerçekleştirmektedir
Grohe ile ilgili etiketler : Grohe, Grohe Türkiye, Grohe İletişim, Grohe Haberleri, Grohe Kampanyaları,