4345 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Uyum Yatak Hakkında : Uyum Yatakları San.ve Tic.Ltd.Şti.1975 yılında kuruldu. 38 yıldan beri kazandığımız engin deneyim ve nitelikle ürettiğimiz ürünlerde belirli bir kalite ve standardı yakalamış bulunuyoruz.

Dürüstlüğü kendine ilke edinmiş firmamız,müşterilerine her zaman en iyi ürünü üretmeye ve onlarla düzeyli diyalog kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız ürettiği ürün kalitesinde olduğu gibi 38 yıldır çizdiği istikrarlı çizgi ve gelişmiş teknoloji altyapı imkanları ile sektör içerisinde önemli bir konuma yükselmiştir.Bu nedenle yatakta kalite ve devamlılık unsurunu yakalayan bir kuruluş olarak öne çıkmayı başarmıştır.

Firmamız çağdaş yeniliklere kendisini daha da uyarlayarak siz ve değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine değer vererek bu güne kadar taşıdığı bayrağı daha da ileri götürerek ve sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil; Ukrayna, Bulgaristan, Mısır, Yunanistan ve Türki Cumhuriyetlere gerçekleştirdiği İhracatla dış pazarda da etkin gelişen bir şekilde yer almaktadır. 38 yıldır pazarın önemli bir oyuncusu olarak etkin konumunu koruyan Uyum Yatak sağlık ve konfor dolu uykuların garantisi olmaya devam edecektir…
Uyum Yatak ile ilgili etiketler : Uyum Yatak, Uyum Yatak Türkiye, Uyum Yatak İletişim, Yatak, Baza, Yatak Başlığı,