1633 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Tavuk Sepeti Hakkında : Hakkımızda
1999 yılında Bostanli 2003 yılından itibaren de Bornova da faaliyete gecen RCS CAFÉ lerimiz Izmir’de Café kültürünü yerleştiren ve bölgeye hareket kazandıran sektöründe öncü bir firma olmuştur.16 yıldır Dünya Mutfaklarından oluşturulmus zengin menüsü, hızlı servisi, sıcak ortamı ve uygun fiyatları ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Artık bir klasik haline gelen her Pazar saat 10:00 – 14:00 arası düzenlediğimiz Brunchlarımızda 45 değişik tat acık büfe olarak sunulmaktadır.Cafemizde yaşayacagınız pazar keyfinin tadina doyamıyacaksınız. 1999 yılından beri gerek sunduğu lezzetlerin ceşidi, gerek ürünlerinin kalitesi olsun güleryüzlü ve hızlı hizmeti ile tüm Izmirli lerin beğenisini kazanan RCS CAFɒlerimizde, herkes kendine uygun bir tat bulabilmektedir.
Cafemizde sunduğumuz tüm lezzetlerimizi dilerseniz hızlı servisimiz ile paket olarak evinize veya isyerlerinizede isteyebilirsiniz.
Günün her saatinde, sıkıcı bir iş gününün ortasinda öğle yemeklerinde, öğleden sonraları hafif bir içecekle ya da akşamları arkadaşlarınızla ve eşinizle yiyeceğiniz renkli bir akşam yemeği ile günün her saatinde sizlerleyiz.
Tavuk Sepeti ile ilgili etiketler : Tavuk Sepeti Yiyecek, İcecek, Tavuk Cesitleri Tavuk Sepeti,

Tavuk Sepeti Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi

  Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi

  Forum Ankara, alışverişi fırsata dönüştüren kampanyaları, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, özel indirimleri, hediyeleri, sürpriz çekilişleri ve eğlence alanlarıyla ziyaretçilerine ba...
  Yozgat Bulvarı 99, Ovacık Keçiören, Ankara Ankara / Keçiören