2193 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Simge Moda Hakkında : Simge Moda
Simge Moda; Birsen YILDIRIM tarafından 1986 yılında İzmir'de özel bir atölye olarak kuruldu. Her geçen gün vizyonunu değiştiren firma, gelinlik tasarımı sektörünün "SİMGESİ" olmuştur.

Hauture Couture ve Prate aförtü koleksiyonlarıyla iki ayrı hizmet seçeneği sunmaktadır. Koleksiyonlarında kendine özgü tasarımlarıyla farkını göstermiş, bu disiplin ve özenle gelinliğin büyüsünü ve ihtişamını ortaya koymuştur.

Helenistik, Sofistic, Bohem,Postmodern, Neo Klasik, Punk gibi birçok farklı tarzı koleksiyonlarında buluşturmuştur.

Simge Moda 25 yılı aşan sürede 20'den fazla ülkeye ihracat yaparak Türk tasarımlarını dünyaya sunmuştur. Dubai , Lübnan, İsrail, Fransa, Yunanistan, Almanya, Hollanda, Portekiz, Suriye ihracat yaptığımız başlıca ülkeler arasındadır.

İzmir'de gelinlik denince farklı tarzı ve sıradışı vitriniyle fark yaratan Simge Moda müşterilerine gösterdiği ilgi ve hizmet ile genç kızların bu masalsı gecelerinde muhteşem elbiseleri ve özel gelinlikleriyle kalitesini kanıtlayarak yeni başlayan hayatlarına imzasını atıyor.

Bu büyülü gecede fark yaratmak gelinliğinizin ve gece kıyafetlerinizin her aşamasında 25 yıllık tecrübe ile yapıldığından emin olmak ve hayalinize Simge Moda imzasıyla sahip olmak istiyorsanız sizide aramıza davet ediyoruz.

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler;

Misyonumuz; Her genç kızın hayallerini süsleyen bu özel giysiyi, yeni yaşamlarına başlarken özel bir gülümseme ile hatırlamalarını ve uluslararası alanda Türk tasarımlarının tanıtılmasıdır.

Stilimiz; İzmir'in ve Ege'nin canlı ve heyecanlı ruhunu özel koleksiyonları ile sunuyor. Modanın kültürel farklılıklarından çağdaş bir yorumla tüm akımlardan etkilenerek kendi yorumunu ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kimi zaman bir prenses kimi zamanda bir tanrıça yaratmak koşuluyla tarihe göndermeler yapıyor. Simge moda koleksiyonlarında; ipek, dantel, organze, saten, tafta, şifon üzerine göz kamaştıran süslemelerle drapeler ustaca kesimlerle anlam katan sabit ve değişken unsurlara ağırlık veriyor.
Simge Moda ile ilgili etiketler : Simge Moda, Simge Moda Evi, Simge Moda Giyim, Simge Moda Haberleri, Simge Moda Hakkında, Simge Moda Bayan Giyim, Simge Moda Kadın Giyim, Simge Moda Gelinlik, Simge Moda Abiye, Simge Moda Abiye Gelinlik, Simge Moda Gelinlik Abbiye, Simge Moda İletişim,

Simge Moda Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Pendorya Alışveriş Merkezi

  Pendorya Alışveriş Merkezi

  17 Aralık 2009 tarihinde "Hediyeli bir dünya" sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım bankası Türkiye Sınai Kalkınma ve Yatırım B...
  Çamçeşme Mahallesi, Fabrika Sokak No:5 34899 İstanbul ( Anadolu ) / Pendik