5116 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Jag Club Hakkında : 1935 yılında temelleri atılan el yapımı ayakkabı üretimi aileden gelen bir mirasa sahip olup, bugün JAG Club haftalık 700 çift kapasitesiyle üç kuşaktır el yapımı, kaliteli, kişiye özel, klasik erkek ayakkabısı ile yoluna devam etmektedir.
Dünya’nın belli başlı moda devleri ile de çalışan İtalyan tasarımcıların hazırladığı koleksiyonda her sezon 300’ü aşkın yeni ayakkabı modeli, kaliteli deri, kösele ve uluslararası standartlara uygun el işçiliği üretim ile buluşmaktadır.
Tekstil grubu da çok özel kumaşlardan, sınırlı bir koleksiyon olarak İtalya’da üretilip JAG Club mağazalarında kalite ve zerafet tutkunlarının karşısına çıkmaktadır.
Üretiminin %80’ini başta Amerika, İngiltere, İsviçre, Fransa, İtalya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ve Mısır, İran, Lübnan, Kanada, Japonya, Hollanda, Danimarka, Yunanistan, gibi otuz ülkeye ihraç etmektedir.
Jag Club ile ilgili etiketler : Jag Club, Çanta, Kemer, Ayakkabı, Deri Ayakkabı,

Jag Club Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi

  Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi

  Tahincioğlu Gayrimenkul, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium Alışveriş Merkezi, 34.000 m2'lik bir alanda kurulmuştur.
  Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B Ataşehir 34746 İstanbul ( Anadolu ) / Ataşehir
 • Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi

  Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi

  53 Bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla Diyarbakır’ın ve bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olarak hayata geçen Forum Diyarbakır’da; hipermarket, yapı market, ...
  Fabrika Mah. Elazığ Blv. No:155 Diyarbakır / Yenişehir