Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi

Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi

  • 6 yıl önce eklendi
  • 160834 defa incelendi
Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi

Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi Hakkında


Tahincioğlu Gayrimenkul, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium Alışveriş Merkezi, 34.000 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülmüş olan Palladium Alışveriş Merkezi, 25 Eylül 2008’den itibaren İstanbul’un yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır. 190 mağaza ve restoran, sinema salonları...
Yaklaşık 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan Palladium Alışveriş Merkezi’nde 190 mağaza bulunuyor. AVM kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen ve Alman mfi ortaklığı ile daha da güçlenen AVM mfi Partners yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı otoparkı bulunan Palladium Alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam ediyor.
Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi Adresi :Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B Ataşehir 34746 Ataşehir / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0216 663 15 00
Web Adresi :http://www.palladiumatasehir.com.tr/
İlgili etiketler : İstanbul Ataşehir Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi Mağazaları

Alışveriş Siteleri