1573 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
İlke Yayıncılık Hakkında : LKE YAYINCILIK, toplumsal değişimin giderek hızlanmaya başladığı bir dönemde, 1992’de kuruldu.

Türkiye’nin son 30 yıllık yolculuğu boyunca, kurumlar ve şahıslar nezdinde yaşanan statü değişikliklerinin, bize ait olan değerleri yozlaştırmasına direnen girişimler ‘toplumsal bir sesli düşünme’ faaliyeti olarak, öncelikle ve özellikle yayın dünyası aracılığıyla vücut buluyor, dile getiriliyor, tartışılıyor ve çözüm önerileri sunuluyor.

İlke Yayıncılık, temel değerlerden ödün vermeden de bu hızlı değişime ayak uydurmanın mümkün olduğunu göstermeye çalışıyor. Kitabın giderek nesneleştiği, yayıncılığın sektör halini aldığı bir süreçte, ‘yayınevi kültürü’ anlayışını ısrarla koruyor. Kurulduğu günden bu yana ‘İlkeli Yayıncılık’ anlayışını benimseyerek ve kültür dünyasına kazandırdığı her eserde bu önceliği koruyarak, okurlarını bilginin aydınlık ufkuna davet ediyor.
İlke Yayıncılık ile ilgili etiketler : İlke Yayıncılık, İlke Yayınevi, İlke Yayınevi Yayınları, İlke Yayıncılık Kitapları, İlke Yayıncılık İletişim, İlke Yayıncılık Haberleri,