3009 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Sev Yayıncılık Hakkında : SEV Matbaacılık ve Yayıncılık
SEV Matbaacılık ve Yayıncılık Eğitim Ticaret A.Ş. (SEV-YAY), 1997 yılında Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın iktisadi işletmesi olarak kurulmuştur. SEV-YAY, büyük çoğunluğun Redhouse Yayınevi adıyla bildiği ve 150 yıllık sözlükçülük geleneğinin yanı sıra birçok farklı alanda eser yayımlamış bir yayınevi geleneğinin simgesidir.

SEV-YAY iki alanda faaliyet göstermektedir. Bunlardan birincisi ve en önemlisi yayıncılık faaliyetidir. Türkiye’de doğup büyüyen çoğu kimsenin, hayatının bir döneminde sahip olduğu ve kullandığı Redhouse sözlüklerinin yanı sıra yayıncılık alanındaki ürün yelpazesi oldukça geniştir.SEV-YAY 2006 yılında çocuk kitapları ile olan geçmişini canlandırma kararı almış ve Redhouse Kidz markasını oluşturmuştur. Yabancı yazarların ve Türk yazarların kitaplarından oluşan “çocuk edebiyatı”, eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefleyen “İngilizce öğrenelim” ürünleri ve özellikle SEV İlköğretim Okulları tarafından danışmanlık verilerek hazırlanan “Türkçe eğitim” kitapları Redhouse Kidz markasının kapsamındadır.
Sev Yayıncılık ile ilgili etiketler : Sev Matbaacılık Ve Yayıncılık, Red House, Redhouse Sözlükleri, Redhouse Kıdz, Redhouse Eğitim Kitapları, Redhouse Kültür Yayınları, Merrıam Webster & Collıns, Redhouse Mobil, İndirimli Ürünler,