2532 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Güreller Prestij Hakkında : 1956’dan bu yana; evini, kişiliğini yansıtan mekanlar haline dönüştürmek isteyenlerin, zerafet ve konfor arayanların, keyifli yaşam alanları yaratanların ilk tercihi olmuş bir marka.
Lüks konut projelerinde, lüksün aynı zamanda şıklık olduğunu, konutların aslında birer “yuva” olduğunu ve doğru tasarımların her zaman farklılık yarattığını bilenlerin ulaştığı bir marka.

Beyaz eşyaları sadece “işlerini gören” aletler olarak değil; çevreye duyarlı, zevk sahibi ve zamanımızı bize bırakan en değerli yardımcılarımız olarak görenlerin mutlaka uğradığı bir marka.

Yani Güreller Prestij, aslında hayattan keyif almayı bilen, tasarımla konforun birleşimine önem veren, kendi tarzını yaşamına yansıtmayı tercih eden herkesin markası. Çünkü butik avize, ev aksesuarları ve beyaz eşya alanında dünyanın kabul ettiği en önemli markaların tedarikçisi Güreller Prestij, müşterilerine sadece ürün sunmakla kalmıyor, onlara fikir sunuyor, sorunlarına çözüm geliştiriyor.
Güreller Prestij güvenilirliğin verdiği gururu, güçlü yapısının sağladığı kurum kültürünü ve ilkeli iş anlayışını, siz değerli müşterilerine borçlu. Desteğinizle, emin adımlarla büyümeye devam edeceğiz.
Güreller Prestij ile ilgili etiketler : Güreller Prestij, Güreller Prestij Ürünleri, Güreller Prestij Mutfak, Güreller Prestij Ev Ürünleri, Güreller Prestij Dekorasyon, Güreller Prestij Beyaz Eşya, Güreller Prestij İletişim, Güreller Prestij Aydınlatma, Güreller Prestij Ev Aksesuarları, Ev Aksesuarları, Aydınlatma, Beyaz Eşya, Güreller, Güreller Ürünleri, Güreller Aydınlatma, Güreller Dekorasyon, Güreller Beyaz Eşya, Güreller İletişim, Güreller Avize, Avize, Aydınlatma Ürünleri,

Güreller Prestij Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Armada Alışveriş Merkezi

  Armada Alışveriş Merkezi

  Armada, Hayat Sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken; sinema, çocuk oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en öne...
  Eskişehir Yolu No:6 06520 Söğütözü Ankara / Yenimahalle