2945 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Döner Chi Hakkında : Sağlıklı et ve tavuk ürünleri, 2011 yılında karşı konulmaz lezzetler haline gelmek için Döner-chi’de buluşmaya karar verdiler. En özel çiftliklerde doğal yemlerle beslenmiş hayvanlardan elde edilen etler, Döner-chi’nin maharetli ve özenli ellerinde birer şölene dönüşmeye başladılar. Bu yolculuk, ilk günkü heyecanı ve mutluluğuyla devam ediyor.

“Doymak, göreceli bir kavram değildir” sözünden yola çıkan Döner-chi, %100 gerçek et lezzetiyle, hijyenik üretimiyle ve ürün seçimindeki titizliğiyle doyurmayı tercih eden markalar arasında yer alıyor. Çünkü herkesin bol bol, sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyata doyma hakkını savunuyor.
Ayrıca; sınırlı seçenekler arasında dönüp dolaşıp yine aynı yemekte takılan, her yerde aynı tavuk ve et tadını almaktan sıkılan tüm lezzet düşkünleri için Döner-chi Mutfağı sürekli yenileniyor.

Sınırsız ve doyurucu lezzet eylemlerimiz devam edecek.
Döner Chi ile ilgili etiketler : Döner Chi, Dönerchi, Döner Chi Ürünleri, Döner Chi Yemekler, Döner Chi Cafe, Döner Chi Restaurant, Döner Chi Hakkında, Döner Chi Haberler, Döner Chi Yiyecek, Döner Chi İçecek,

Döner Chi Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Kardiyum Alışveriş Merkezi

  Kardiyum Alışveriş Merkezi

  İstanbul Çekmeköy'de önceden var olmayan alışveriş merkezi kavramını Çekmeköy'lülere sunacak olan Kardiyum AVM, alışveriş ve eğlencenin her türlüsünü bir arada bulunabileceğiniz alterna...
  Taşdelen Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:127 Taşdelen İstanbul ( Anadolu ) / Ümraniye
 • Tekira Alışveriş Merkezi

  Tekira Alışveriş Merkezi

  Nisan 2009 itibariyle Tekira Alışveriş Merkezi, Tekirdağ’ın yanı sıra Trakya bölgesi ve Edirne için devasa bir çekim merkezi oluşturuyor.
  Erdoğdu Mah.hükümet Cad. No 304 Tekirdağ / Tekirdağ Merkez