Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Anadolu ) » Kardiyum Alışveriş Merkezi

Kardiyum Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 13249 defa incelendi
Kardiyum Alışveriş Merkezi

Kardiyum Alışveriş Merkezi Hakkında


İstanbul Çekmeköy’de önceden var olmayan alışveriş merkezi kavramını Çekmeköy’lülere sunacak olan Kardiyum AVM, alışveriş ve eğlencenin her türlüsünü bir arada bulunabileceği alternatifsiz bir mekân olarak bölgenin gözdesi olmaya hazırlanıyor. Kardiyum AVM, Çekmeköy’ün her geçen gün değişen sosyo-kültürel yapısına hitap ederken, 7’den 70’e tüm bölge insanı için yepyeni ve çok farklı bir yaşam alanı yaratacak. 

Toplam 4 kat üzerinde yaklaşık 15.000 m2’lik bir alana yayılmış olan Kardiyum AVM, son derece zengin marka ve ürün çeşitliliğini içinde barındıran yapısıyla alışverişin her türlüsünü eksiksiz olarak sunarken, özellikle çocuklu ailelere yönelik oyun eğlence alanları, yemek katı ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile ‘’Aile odaklı Eğlence’nin merkezi olmayı hedefliyor. 

Turgut Özal Bulvarı ile Taşdelen Caddesinin kesişim noktasında yer alan Kardiyum, kusursuz lokasyonunun avantajlarıyla ihtiyaç duyulan çağdaş alışveriş ve eğlence ortamını Taşdelen’e getiriyor. Kardiyum, maksimum 10 dakika içerisin de kendisine ulaşabilecek 100.000 Çekmeköy’lüye ve bölgede yaşayan 300.000 kişiye hitap eden bir çekim alanına sahip.

Bulunduğu bölgenin yaşam kalitesinde fark yaratacak olan çağdaş ve modern yaşam merkezi Kardiyum AVM’ deki ziyaretçi trafiği, 2010 Nisan ayında açılan Carrefour’la başladı. Bölge halkının daha şimdiden gözdesi haline gelen Kardiyum AVM; ilgi çekici mimari yapısı, farklı duruşu ve karakteri ile her kesimden insana hizmet sunmaya hazırlanıyor. Kardiyum’u , hafta içi 5500 kişi, hafta sonu ortalama 7000 kişi ziyaretçi gezmektedir.

Kardiyum Alışveriş Merkezi, alışveriş ve eğlence ayrıcalığının yaşam kalitesiyle buluştuğu yaşam alanı olarak sizleri, bu karlı oluşumunun bir parçası olma fırsatını yakalamaya davet ediyor. 
Kardiyum Alışveriş Merkezi Adresi :Taşdelen Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:127 Taşdelen Ümraniye / İstanbul ( Anadolu )
Telefon :0216 484 85 83
Web Adresi :http://www.kardiyum.com/
İlgili etiketler : Çekmeköy Kardiyum Alışveriş Ve Eğlence Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Akyaka Park Alışveriş Merkezi

  Akyaka Park Alışveriş Merkezi

  Akyaka Park, 60.000 m2 kiralanabilir alanı ile İstanbul’un en büyük alışveriş destinasyonlarından biri olarak 140 ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapmaktadır.
  8 yıl önce55572 defa incelendi
 • Modern East Alışveriş Merkezi

  Modern East Alışveriş Merkezi

  Modern East Alışveriş Merkezi, dört kat üzerinde 140 mağazası, 1.500 kişi oturma kapasitesine sahip geniş yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoranı, terasları, hizmet ve eğlence üniteleri v...
  8 yıl önce8850 defa incelendi
 • Buyaka Alışveriş Merkezi

  Buyaka Alışveriş Merkezi

  Farklı ve enerjik mimarisinde ulusal ve uluslararası 140 mağaza bulunduran "buyaka" alışveriş merkezi, moda, eğlence, teraslı cafe restoranları ve yeme-içme alanları ile Anadolu Yakası'...
  13 yıl önce178157 defa incelendi
 • Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

  Sanatın, modanın, dünya mutfağının, aile boyu eğlencenin ve alışverişin buluşma noktası Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi...
  5 yıl önce69491 defa incelendi