Assortie Hediyelik

2880 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Assortie Hediyelik Hakkında : Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. , yepyeni bir mağaza konsepti ile tüketicinin karşısına çıktı: Assortie… Assortie markası, herkesin kendisi ya da sevdikleri için farklı hediye alternatifleri bulabilmesinden hareketle tasarlandı. Assortie; tasarımı, ürün yelpazesi ve trendi çizgisi ile tüm beklentilere yanıt verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Assortie koleksiyonları arasında; kolyelerden yüzüklere, bilekliklerden küpelere, çantalardan şapkalara, kalemlerden resim çerçevelerine, cüzdanlardan şallara kadar yüzlerce çeşit takı ve aksesuar bulmak mümkün.

Günün trendi çizgileri yansıtan tasarımlarıyla göz dolduran Assortie, hemen hemen tüm ürünlerinde kullanılan doğal taşlar ile dikkat çekiyor. Yumuşak pastel tonlar ile canlı renklerin bir arada kullanıldığı çantaları ve şallarıyla da genç bir çizgiye sahip Assortie’de genç kızlardan farklı yaş gruplarına kadar herkes zevkli seçimler yapabiliyor. Takı ve aksesuar modasındaki en son akımları Assortie koleksiyonları ile izlemek mümkün. Assortie çantaları, şalları, şapkaları ve takıları günün her saatinde kullanılacak nitelikte.

Assortie’nin ürün yelpazesi bunlarla da sınırlı değil. Eğlenceli, renkli, canlı ve dinamik ürün portföyünün mağaza tasarımına da yansıdığı Assortie’de, Silver D’sign markalı ürünler de müşterilerin beğenisine sunuluyor. Lisanslı ürünleri ve kendi alt markaları ile gümüş takı ve aksesuara yepyeni bir açılım getiren Silver D’sign koleksiyonlarında dünyaca ünlü kahraman ve karakterlerin yanı sıra futbol ve basketbol severler için de çok sayıda seçenek bulunuyor.

Disney ve Looney Tunes karakterleri, Barbie, Superman, Garfield, Pembe Panter, Hugo, Betty Boop, The Simpsons, milyonlarca taraftara sahip Türk futbolundan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor, dünya futbolundan Arsenal, Liverpoool, Chelsea, Bayer Leverkusen, PSV Eindhoven takımları, Alman Milli Futbol Takımı, İngiliz Rugby Milli Takımı ve NBA’in kolye ucundan küpeye, bilekliğe, rozete, anahtarlığa kadar pek çok takı ve aksesuarı Silver D’sign koleksiyonlarında yer alıyor.

Lisanslı ürünlerin yanı sıra Lovesign, 4 Best Friend, Berr, Saint, Jude, Baby D’sign, Horoscope D’sign gibi farklı markalara ait yüzlerce takı ve aksesuar seçeneği de Assortie’nin müşterilerine diğer sürprizleri.

Tüm bu ürünlere ulaşmak için tek adres olan Assortie’nin Türkiye, Rusya ve Çin’de bulunan mağazalarının sayısı ise hızla artmaya devam ediyor.
Assortie Hediyelik ile ilgili etiketler : Assortie, Assortie Hediyelik Eşya, Assortie Eşya, Assortie Ürünleri, Assortie Haberleri, Assortie Türkiye, Assortie Hediye, Assortie Kadın Ürünleri, Assortie Hediyeler, Hediye, Assortie Hediye Çeşitleri,

Assortie Hediyelik Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Karum Alışveriş Merkezi

  Karum Alışveriş Merkezi

  Kısa bir sürede şehrin çekim merkezi haline gelen Karum, Türkiye'nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olması ile tanınır. Özellikle mimarisi ve peyzajı ile beğenilen Karum şehrin...
  İran Caddesi 21/397 E Asansörü 06680 G.O.P. Ankara / Çankaya