3997 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
312 Design Hakkında : 312 Dizayn, Ankara merkezli mobilya ve mobilya aksesuarları üreticisidir. Metal ürün ve aksesuar imalatından, ahşabın işlenmesine ve bunların nihai ürün haline getirilmesine kadar tüm süreçler tarafımızca, 3000 m²lik kendi tesislerimizde, profesyonel işçilik işlemlerinden geçerek gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin sadece imalatı değil, tasarımları da 312 Dizayn bünyesinde yapılmaktadır.

Sahip olduğumuz ürün yelpazesi, şirketimizi kolayca ayırt edebilecek şekilde geniş ve çeşitlidir. Ürün çeşitlerimiz; orta sehpa ve takımları, fonksiyonel zigonlar, dresuarlar, konsollar, mutfak masa ve sandalyeleri, duvar üniteleri, kitaplıklar, kütüphaneler, puflar, tv ve plazma üniteleri, komodinler, gümüşlükler, şifonyerler, askılıklar ve ev alanları için aynalar şeklinde sıralanmaktadır.

Tasarım ve üretim süreçlerinin bünyemizde gerçekleştirilmesi sayesinde; müşterilerimizin zevklerine uygun olarak, her zaman özgün, güncel ve yenilikçi çözümler sunmaktayız.

312 Dizayn, yeniliklerin ve modanın her an takipçisi olmanın bir gerekliliği olarak, fuarlarda faaliyet göstermekte, ürünlerini güncel tutmakta ve sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak yakından takip etmektedir.

Ayrıca 312 Dizayn, siz müşterilerinin güveni ile büyümesini sürdürmekte ve Türkiye çapında bayi çalışmalarına hızla devam etmektedir.
312 Design ile ilgili etiketler : 312 Design, 312 Design Sehpalar, 312 Design Zigonlar, 312 Design Aynalar, 312 Design Komidinler, 312 Design Kitaplıklar, 312 Design Ürünleri, 312 Design İletişim, 312 Design Haberler,