Coca Cola'dan Herkese 200 ml Hediye

 • 1 hafta önce eklendi
 • 740 defa incelendi
 • Puan : star star star 8 incelemede 3 puan almıştır.
Yepyeni heyecanlar için 200ml Coca-Cola hediye!

Coca Cola  "Aç Kendini Hayata" projesi kapsamında 1,5 milyon kişiye sevdikleri Coca-Cola tatlarını hediye edecek.

"Bu Coca-Cola Bizden" kampanyasına, Coca-Cola’nın online promosyon platformu "Daha Daha" uygulamasından ulaşılabilecek. Söz konusu uygulamaya üye olan ve kod oluşturan ilk 1,5 milyon kişi, "Coca-Cola Orijinal Tat 200 ml kutu, Coca-Cola Şekersiz 200 ml kutu", ürünlerinden birini seçili satış noktalarından ücretsiz olarak temin edebilecekler.

Kampanyaya "Daha Daha" mobil uygulaması veya "www.dahadaha.com" üzerinden üye olunarak katılım sağlanabilecek. Uygulama üzerinden aldığı QR kodunu, kampanyaya katılmayı kabul eden satış noktalarına ileten katılımcılar, sevdikleri Coca-Cola tatlarından oluşan hediyelerini teslim alacaklar.

Kampanya Detayı:
 • Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş.  tarafından 19 Haziran 2020 saat 14:01 ile 31 Temmuz 2020 saat 23:59’a dek düzenlenen promosyon kapsamında DahaDaha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden promosyona katılan herkes kendileri için özel olarak oluşturulacak sanal QR kodu ile yönlendirilecekleri satış noktasından Coca-Cola Orijinal Tat 200ml kutu veya Coca-Cola Şekersiz 200ml kutu ürünlerinden ilgili noktada mevcut olan birini hediye olarak ve satış dahil başka herhangi bir şarta bağlı olmaksızın teslim alabilecektir.
 • Her katılımcı bu promosyon kapsamında toplamda bir kere hediye kazanabilecek ve kazandığı hediyeyi ister anında isterse Daha Cüzdan sekmesine ekleyerek promosyon dönemi boyunca dilediği zaman teslim alabilecektir.
 • Toplam hediye miktarı 1.000.000 (birmilyon) ürün ile sınırlıdır ve hediye ürünler, katılım sağlayan ilk bir milyon kişiye sunulabilecektir.
 • Hediye ürünün kazanılabilmesi için DahaDaha uygulaması veya www.dahadaha.com üzerinden yasal mevzuata uygun çerçevede sorulan bilgilere yanıt verilerek üye olunması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, üye olup veya üyelik girişini gerçekleştirdikten sonra promosyona katılım için DahaDaha içerisindeki ilgili kısma girildikten sonra oluşturulacak QR kodu T.C. sınıları içinde DahaDaha üzerinden yönlendirilen satış noktasına veya önerilen satış noktalarından birine ileterek, satış noktasının kodu CCI Next uygulamasında okutması sonrasında hediye ürünü kazandıklarını teyit eder bildirimi almaları üzerine belirtilen hediyelerini alabilirler.
 • Promosyonun amacı, pandemi sebebiyle etkilenen günlük hayatın normale dönüşüne katkıda bulunulması olup, hem tüketiciye fayda yaratma hem de satış noktalarının desteklenmesine katkıda bulunmaktır.
 • Promosyonun detaylarına DahaDaha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi üzerinden, 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz telefon hatlarından veya www.coca-cola.com.tr internet sitesinden veya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
 • Bulunduğunuz bölgede promosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri DahaDaha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi ile 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar, promosyona katılan tüketiciler hediye ürün taleplerini bu satış noktalarına yönlendirmemeyi kabul etmişlerdir.
 • Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup tüm satış noktalarının promosyona dahil olacağı taahhüt etmemektedir; ancak ücretsiz telefon hattı üzerinden tüketicilerin söz konusu kampanyadan yararlanmalarını sağlayacak her türlü yönlendirme ve yardımı sağlayacaktır.
 • Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.Bu kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 22 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Coca Cola, Coca-cola Kampanyaları, Daha Daha, Hediye Kola,

Kampanya Sahibi

Coca Cola
 • Eklenme Tarihi

  : 29 Haziran 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 29 Haziran 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Temmuz 2020
 • Trafik

  : 740

Benzer Kampanyalar

 • E-Bebek Cardfinans ile ebebek'te 30 TL ParaPuan!

  Cardfinans ile ebebek'te 30 TL ParaPuan!

  CardFinans  kredi kartınız veya CardFinans Nakit ile ebebek’ten mayıs ayı sonuna kadar tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL ParaPuan! Kampanya Detayı: ...
  14 Mayıs 2020279 defa incelendi
 • N11.com N11'de Cardfinans ve Advantage'ye Özel 50 TL ParaPuan Hediye!

  N11'de Cardfinans ve Advantage'ye Özel 50 TL ParaPuan Hediye!

  CardFinans ve Advantage kredi kartınızla Temmuz ayı boyunca n11.com'dan belirli ürünlerde* tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışve...
  1 Temmuz 2020876 defa incelendi
 • Paraf Card Paraf ile Market ve Restoran Harcamalarınıza 50 TL ParafPara Hediye

  Paraf ile Market ve Restoran Harcamalarınıza 50 TL ParafPara Hedi

  Paraf Card ile 29 Mayıs - 26 Haziran 2020 tarihleri arasında market ve restoran sektörlerinden yapacağınız beşinci 125 TL ve üzeri alışverişe 50 TL ParafPara hediye edikecektir. Kam...
  1 Haziran 2020729 defa incelendi
 • Axess Axess ile Market ve Yemek Siparişlerinize 40 TL ChipPara Hediye

  Axess ile Market ve Yemek Siparişlerinize 40 TL ChipPara Hediye

  29 Mayıs-12 Haziran 2020 tarihleri arasında Axess'le toplamda 750 TL ve üzeri market ve yemek alışverişlerine 40 TL Chip-para! Kampanyaya sadece Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. ...
  1 Haziran 2020670 defa incelendi
 • Gratis Gratis'te Maximum'lulara 25 TL MaxiPuan Hediye!

  Gratis'te Maximum'lulara 25 TL MaxiPuan Hediye!

  1-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Gratis'ten tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL MaxiPuan kazanın. Kampanyaya açık Gratis mağazalarınd...
  1 Mayıs 2020441 defa incelendi