Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Atasay 11. Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı Başlıyor

 • 1 hafta önce eklendi
 • 619 defa incelendi
 • Puan : star star star 6 incelemede 3,17 puan almıştır.
Atasay’da 11. Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı kapılarını açıyor...

Yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri başlıyor. 14-18 Ekim tarihlerinde Atasay’ın Yenibosna’daki merkez binasında ve 150 mağazasında başlayacak olan Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde yine her yıl olduğu gibi yüzlerce modelden altın ve pırlanta ürünleri %50’ye varan indirimlerle satılacak.

Tasarımları kadar imza attığı “ilk”lerle de Türk mücevher sektörünün öncü markası olan Atasay, Yenibosna’daki fabrikasının bahçesinde kuracağı çadır ve 150 mağazasında yine binlerce ürünü indirimli hatta maliyet fiyatıyla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen “Altın Çadır Günleri”, 14 - 15 - 16 - 17 - 18 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirecek.

14-18 Ekim tarihleri arasında beş gün boyunca eş zamanlı olarak tüm Atasay mağazalarında ve merkez çadırda sürecek olan Atasay Altın ve Çadır günleri, altının son dönemdeki yükselişinden dolayı alımlarını bekleten veya erteleyen ihtiyaç sahipleri için büyük fırsatlar sunuyor. Düğün yapacak olan çiftler ve ailelerden, kendisini mutlu etmek isteyenlere, yatırımını güvenli liman olan altına yapmak ve aynı zamanda bunu aksesuar olarak takmak isteyenlerden, evlilik teklifine hazırlananlara kadar herkese hitap eden ürün gamıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunan Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde en uygun fiyatlı altın 469 TL’den başlarken, en uygun tek taş pırlanta yüzük ise 890 TL’den satışa sunulacak.İlgili etiketler : Atasay, Altın Çadır, Pırlanta, Altın, Sezon Sonu İndirim, Kampanya, İndirim, Atasay Çadırı, Atasay Altın Çadır, Atasay Altın Çadır Kampanyası, Altın Çadır Atasay Mağazası,

Kampanya Sahibi

Atasay
 • Eklenme Tarihi

  : 12 Ekim 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 12 Ekim 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 18 Ekim 2020
 • Trafik

  : 619

Benzer Kampanyalar