Arcadium AVM Scooter, Hoverboard ve Fat Bike Çekiliş Kampanyası

 • 2 hafta önce eklendi
 • 75 defa incelendi
 • Puan : star star star 5 incelemede 3 puan almıştır.
Arcadium’da hayata eğlence kat!

Arcadium Alışveriş Merkezi'nden 5 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında 100 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanabilir, 3 adet Elektrikli Scooter, 5 adet Hoverboard ve 3 adet City Coco Fat Bike’tan birine sahip olabilirsiniz!

Kampanya Detayı:
 • Bu kampanya Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş.tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.09.2019tarihli ve 24951361-255.01.02-E.9047sayılı izni ile05.10.2019(Saat 10:00)–05.11.2019 (Saat 22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş, 12.11.2019tarihinde saat 15.00’da Koru Mah. 2432.Cad. No:192 Çayyolu-Çankaya/Ankara adresinde bulunan Arcadium Avm giriş katında, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 14.11.2019tarihinde Posta Gazetesi Ankara baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlinin 29.11.2019, yedek talihlinin ise 14.12.2019tarihine kadar kimlik, fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ile başvurmaları gerekmektedir. İkramiyenin son teslim tarihi 20.12.2019’dur
 • Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Arcadium Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağaza ve satış stantlarından(Arcadium AVM içerisinde bulunan ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, altın, döviz işlem alışverişleri, bilgi fişleri, sevk irsaliyesi ve tahsilat makbuzları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dk yüklemeleri, mağaza kart puan harcamaları, kredi kartı slipleri, para veya puan yüklü hediye kartı –hediye çeki alımları ve harcamaları, doğalgaz alımı ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün/tütün mamulleri ve alkollü içecek harcamaları kampanyaya dahil değildir)kampanya süresince toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL'ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak,danışma bankosuna gidip fiş/fatura/e-arşiv faturalarını ibraz ederek onaylatan Arcadium Kart sahiplerine üzerinde çekilişe katılım numarası, kart numarası, ad soyadı,doğum tarihi,telefon, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, kapı no ve daire no şeklinde açıklayıcı olarak yazılacaktır) ve kampanya bilgilerinin olduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Bu kampanyaya Arcadium Yönetim Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri A.Ş., Siteplus Entegre Tesis ve Site Yönetimi Yapı İnşaat Filo Kiralama Temizlik Hizmetleri Ticaret A.Ş.,Securitas Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi,Hukuk Araştırma Danışmanlık LTD.ŞTİ., 3 Element Eğitim Proje ve Danışmanlık LTD.ŞTİ., Arcadium AVM mağaza ve stant sahipleri ile çalışanları, tüzel kişi ve kuruluşlar,18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bu kampanyaya sadece Arcadium Kart sahipleri katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Arcadium kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında müşterilerin alışverişlerini iptal veya iade etmeleri halinde bilgisayar çıktısı da iptal edilecektir.
 • Katılımcılar fiş / fatura, e-arşiv faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 • İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura/e-arşiv fatura ibrazı zorunludur. Fatura üzerindeki ad-soyadı ile Arcadium Kart sahibinin ad ve soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı ad-soyadı olan faturalara işlem yapılmayacaktır.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Fiş/fatura, e-arşiv fatura haricinde hiçbir doküman (sevk irsaliyesi, bilgi fişi) resmi evrak olarak kabul edilmeyecektir.
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişte3kişiCITY COCO FAT BİKE ELEKTRİKLİ BİSİKLET, 3 kişi TOMOLCO H7 ELEKTRİKLİ SCOOTER, 5 kişi IO HAWK HOVERBOARD ikramiyesi kazanacaktır.İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde veyamala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler ve harcamalar talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içinde 0312 241 15 00 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.Bu kampanya 5 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 12 gün kalmıştır.
İlgili etiketler : Arcadium Avm, Arcadium Çekiliş, Çekiliş Kampanyaları,

Kampanya Sahibi

Arcadium AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 7 Ekim 2019
 • Güncelleme Tarihi

  : 7 Ekim 2019
 • Geçerlilik Tarihi

  : 5 Kasım 2019
 • Trafik

  : 75

Benzer Kampanyalar

 • Doritos Doritos Hot Battle Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

  Doritos Hot Battle Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

  Doritos'un yeni lezzeti Hot Battle Latin Amerika Acısı mı? Uzak Doğusu Acısı mı?  Raflarda kalacak acıyı seç, hem sevdiğin lezzet rafarda kalsın, hem de Elektro Wind Easy Serisi Elektr...
  3 Eylül 2019295 defa incelendi
 • Erzurum MNG Mall AVM MNG AVM 2. Yıl Çekiliş Kampanyası

  MNG AVM 2. Yıl Çekiliş Kampanyası

  Erzurum Mng Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2. yaşını Büyük bir sürprizle kutluyor... Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinin alışveriş ve yaşam merkezi MNG Mall Alışveriş Merkezi 2. Yaşını Ultra...
  12 Ağustos 2019250 defa incelendi
 • Alışveriş Rehberi Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri Çekiliş Kampanyası 2019

  Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri Çekiliş Kampanyası 2019

  Bursa Hanlar Bölgesi, Payitaht Çarşı’da, 5 Ağustos – 5 Ekim 2019 tarihleri arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde “Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri” başladı! Bu yıl 4.'s...
  9 Ağustos 2019136 defa incelendi
 • Colin's Colin's Jeans Fest Çekiliş Kampanyası 2019

  Colin's Jeans Fest Çekiliş Kampanyası 2019

  Merakla Beklenen Colin's Jean Fest 2019 Başladı... Colin’s’in geleneksel Jeans Fest kampanyası 9. Yaşında yine birbirinden güzel hediyelerle kazandırmaya devam ediyor. 3 Eylül - 1 Eki...
  3 Eylül 2019351 defa incelendi
 • 41 Burda AVM 41 Burda Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası

  41 Burda Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası

  41 Burda'dan Dört Dörtlük Hediye! 1 Temmuz - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında 41 Burda Alışveriş Merkezi'nden yapacağınız her 100 TL'lik alışverişinizde Suzuki Vitara kazanma şansı sizi...
  1 Temmuz 2019267 defa incelendi