Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore Mağazasını Açtı.

 • 13 yıl önce eklendi
 • 5693 defa incelendi
 • Puan : star star star star 154 incelemede 4,03 puan almıştır.

Vatan Bilgisayar’ın Türkiye Genelindeki 35’inci, İstanbul’daki 10’uncu Mağazası, Gaziosmanpaşa Hiperstore Açıldı

Teknoloji perakendeciliğinde ilklerin öncüsü Vatan Bilgisayar, atılımlarına hız vererek Türkiye çapındaki mağaza sayısını 35’e çıkardı. 4 Mart 2011 tarihinde Gaziosmanpaşa’da kapılarını açan Vatan Bilgisayar Hiperstore, Gaziosmanpaşalı teknoloji tutkunlarını açılış haftasına özel, fırsat ürünleri ve tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte yüzde 20 indirim ile karşılıyor.

Türkiye’nin ilk teknoloji perakendesi zinciri Vatan Bilgisayar, İstanbul’daki 10’uncu mağazasını 4 Mart 2011 tarihinde Gaziosmanpaşa’da açtı. Açılışla birlikte Türkiye çapında 35 mağazaya ulaşan Vatan Bilgisayar, Gaziosmanpaşa’da açtığı yeni mağazasında yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10.000 üzerinde ürün yelpazesini teknoloji tutkunları ile buluşturuyor.

Gaziosmanpaşa Belediye karşısı GoPark Tesisleri içinde hizmet verecek olan Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore, açılış haftası boyunca özel fırsat ürünleri  ve tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte yüzde 20 indirimle Gaziosmanpaşalılara karşılıyor.

Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore’un açılışını gerçekleştiren Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan yatırımlarında hız kesmeyeceklerini belirterek açılan yeni mağazanın Gaziosmanpaşalılara hayırlı olmasını dilediğini söyledi. Belirledikleri hedefler doğrultusunda 2011 yılında yeni mağazalar açacaklarının müjdesini veren Hasan Vatan,  “Vatan Bilgisayar olarak öncelikle amacımız teknoloji sever ziyaretçileri doğru ürüne yönlendirerek ihtiyaçları doğrultusunda bütçelerine en uygun alışveriş yapmalarını sağlamak” olduğunu dile getirdi.

Uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmet Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore’da
Vatan Bilgisayar Gaziosmanpaşa Hiperstore’a gelenler kendilerine her konuda yardımcı olacak, en doğru ürünü bulma konusunda onları detaylı olarak bilgilendirecek uzman bir personelle karşılaşıyor. Vatan Bilgisayar’ın teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji meraklılarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyip kafalarındaki soru işaretlerini kaldırarak onları en uygun ürüne yönlendiriyor.

Vatan Bilgisayar Hakkında :

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. Vatan Bilgisayar, Taksim Elmadağ mağazasının yanı sıra; 2002 yılında kurduğu Topkapı-Cevizlibağ, 2004’te Bostancı ve 2006’da İzmir teknoloji hiperstore’larına, 2006 Aralık ayında açıldığında 18.650 metrekarelik alanı ile dünyanın en büyük teknoloji hiperstore’u olan, şimdi ise Türkiye’nin en büyük teknoloji hiperstore'u olan Ankara Vatan’ı ekledi. 2007 Mayıs’ta, Akdeniz’in en büyük teknoloji hiperstore’unu Adana Seyhan’da açan Vatan Bilgisayar, Temmuz 2007’de Bursa hiperstor’unu, Eylül 2007’de Konya hiperstore’unu açtı. Ocak 2008’de Antalya hiperstore’unu, Nisan 2008’de Kayseri hiperstore’unu, Ekim 2008’de Ankara Batıkent mağazası hizmete açan Vatan Bilgisayar 2008’in son ayında açtığı 1900 metrekarelik Avcılar mağazası ile toplam kapalı alanını 66.000 m²’ ye çıkartmış oldu.
İlgili etiketler : Vatan Bilgisayar, Gaziosmanpaşa, Mağaza Açılışı, İstanbul, İstanbul Gaziosmanpaşa, Vatan Bilgisayar Mağaza, Vatan Bilgisayar Mağazaları, Vatan Bilgisayar Hiperstore, Bilgisayar, Cep Telefonu, Teknoloji Ürünleri,

Haber Sahibi

Vatan Bilgisayar
 • Eklenme Tarihi

  : 18 Mart 2011
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mart 2011
 • Trafik

  : 5693

Diğer Vatan Bilgisayar Haberleri

Benzer Haberler