Tefal Yılbaşı İçin Kolları Sıvadı

 • 4 yıl önce eklendi
 • 1189 defa incelendi
 • Puan : star star star 16 incelemede 3 puan almıştır.
Marka temellerini paylaşım kavramı üzerine kuran Tefal, yeni yıl hediyesi için anlamlı bir proje gerçekleştirdi. Tefal çalışanları, Düşler Mutfağı’nda engelli çocuklarla birlikte ve ünlü Şef Arda Türkmen eşliğinde, şirket içerisinde ve paydaşlarına dağıtılmak üzere elleriyle kurabiyeler hazırladı.

Yenilikçi tasarımları ve hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle paylaşımın gücünü vurgulayan Tefal bu yıl, ekip olarak tüm paydaşları için hediyeler hazırlamak üzere engelli çocuklarla mutfağa girdi. Düşler Mutfağı’nda, şef Arda Türkmen’in eşliğinde gerçekleşen etkinlikte Tefal çalışanları akademi bünyesindeki engelli çocuklarla beraber kurabiyeler hazırladı. Düşler Mutfağı’nın engel tanımayan çocuklarıyla hazırlanan kurabiyeler sayesinde hem çocuklara gelir sağlandı hem de Tefal çalışanları iş dışında paylaşımın önemine dikkat çekti. Tefal İnsan Kaynakları ve diğer departman çalışanlarının kolları sıvadığı etkinlikte yılbaşı için tüm gün kurabiye hazırlandı ve Düşler Mutfağı’nın çocuklarıyla renkli anlar yaşandı.

Tefal 2015 yılına girerken hem çocuklara daha iyi yaşam koşulları yaratmaya hem de kişiler arasında paylaşımlarda bulunmaya dikkat ediyor. Kar amacı gütmeyen bir sosyal girişimcilik modeli olan Düşler Akademisi’nin alt projesi Düşler Mutfağı ile yılbaşı için keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi. Düşler Mutfağı’nın şefi Sena Abay’ın hazırladığı eğitim programı dahilinde engelli çocuklar, beş kişiden iki bin kişiye kadar catering hizmeti sunabiliyor.İlgili etiketler : Tefal, Arda Türkmen, Düşler Mutfağı, Yılbaşı,

Haber Sahibi

Tefal
 • Eklenme Tarihi

  : 29 Aralık 2014
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 4 Ocak 2015
 • Trafik

  : 1189

Diğer Tefal Haberleri

Benzer Haberler