Sinema keyfi artık Cinemaximum'da

 • 9 yıl önce eklendi
 • 2717 defa incelendi
 • Puan : star star star 30 incelemede 3,13 puan almıştır.
Maximum Kart ve Mars Entertainment Group arasında gerçekleşen işbirliği sinema sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İşbirliği çerçevesinde 21 ilde ve 49 lokasyonda 440 sinema salonu bulunan Mars Entertainment Group ve AFM Sinemaları, artık “Cinemaximum” adıyla hizmet verecek. Maximum Kart sahiplerine büyük avantajlar getirecek birliktelikle Cinemaximum, ülkenin en büyük sinema zinciri oluyor.

Türkiye İş Bankası’nın kredi kartı Maximum ve Mars Entertainment Group sinema sektöründe büyük bir işbirliğine imza attı. İşbirliği ile 21 ilde ve 49 lokasyonda 440 salonu bulunan Mars Entertainment Group ve AFM Sinemaları, artık “Cinemaximum” adıyla hizmet verecek. Mars Entertainment Group ve AFM Sinemaları yenilenen yüzüyle Türkiye genelinde sinemaseverlere kapılarını açarken, Maximum Kart sahipleri “Cinemaximum”da çeşitli avantajlarla sinema izleme keyfini yaşayacak.

Maximum Kart ile 2001 yılından bu yana sunulan hizmetler, perakende sektöründe yapılan işbirlikleri ve avantajlı kampanyalar ile müşterilerine alışveriş keyfini maksimumda yaşatmak için çalıştıklarını belirten İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, “Maximum Kart müşterilerimiz ile yaklaşık on bir yıldır sürdürdüğümüz bu yakın ilişkiyi bir üst boyuta taşımayı ve alışveriş keyfinin yanı sıra yaşam keyfini de maksimuma ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu işbirliğiyle eğlence sektöründe de fırsatlar sunarak Maximum dünyasını zenginleştireceğiz. Yalnızca coğrafi anlamda değil, her anlamda ‘müşteriye en yakın banka’ olma stratejisi faaliyetlerimizin temel yapı taşını oluşturmaktadır“ dedi.

Maximum Kart sahiplerine özel sürprizler Cinemaximum’da
Cinemaximum salonlarında da Maximum Kart sahiplerine kazandırmaya devam edeceklerini belirten Yalçın Sezen şunları söyledi: “Farklı sinema izleyici kitlesine yönelik kampanyaların yanı sıra düzenleyeceğimiz özel gösterim, ön gösterim, gala, hediye edeceğimiz biletler ve sürpriz uygulamalar ile müşterilerimize çeşitli etkinlikler kapsamında sinemayı daha keyifli hale getireceğiz.”
     
Sezen, ülkemizde son 5 yılda önemli ölçüde büyüyen sinema sektörü ve çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir yelpazedeki sinema izleyicisi gelişimine ivme kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.

Sinema Cinemaximum ile büyüyecek
İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, ortalama yaşı 29 olan genç nüfusa sahip Türkiye’de hizmet veren salon adedinin düşük olduğunu, toplam 75 milyonluk bir nüfusun yaratacağı sinema salonu talebinin karşılanabilmesi için yeni yatırımlara ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Bu çerçevede Bankamız ile Mars Entertainment Group arasında yapılmış olan işbirliği, içerdiği kredi, diğer bankacılık işlemleri, sponsorluk, özel yatırım projeleri ve sigorta anlaşmaları itibariyle, sinema sektörünün ve burada yaratılacak katma değerli istihdamın gelişimine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Yılsonuna dek 65 salonlu 6 kompleks daha sinemaseverlerle buluşacak
Mars Entertainment Group CEO’su Muzaffer Yıldırım konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bizim hedefimiz dünyadaki en yeni teknolojileri Türk izleyicisi ile buluşturmak ve kendimizi sürekli yenilemek. Büyüklük ve verilen hizmetin kalitesine bakıldığında  İş Bankası ile birbirimize çok uyuyoruz. İş Bankası ile işbirliğimiz, sadece logo değişimi olarak değil, ortak müşterilerimize avantaj sağlayacak çok daha geniş bir kapsamda ele alınıyor. Önümüzdeki dönemlerde bu kampanyaları sık sık duyacaksınız” dedi.

Türkiye’de hala çok düşük olan sinemaya gitme oranını artırmayı ve hali hazırda 40 milyon olan Türkiye izleyici sayısının 2014 yılında 60 milyona çıkmasına aktif katkıda bulunmayı istediklerini söyleyen Muzaffer Yıldırım yılsonuna dek toplam 65 salonlu 6 kompleksi daha sinemaseverlerle buluşturacaklarını sözlerine ekledi.


İlgili etiketler : Maximum Kart, Mars Entertainment Group, Cinemaximum,

Haber Sahibi

Maximum
 • Eklenme Tarihi

  : 19 Nisan 2012
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Nisan 2012
 • Trafik

  : 2717

Diğer Maximum Haberleri

Benzer Haberler

 • Cinemaximum Cinemaximum Venedik Seyahati Çekiliş Sonuçları

  Cinemaximum Venedik Seyahati Çekiliş Sonuçları

  11 Haziran 2012 – 11 Temmuz 2012 tarihleri arasında Cinemaximum sinema gişelerinde Maximum Kart ile 5 TL'lik alışveriş yapanlar arasında düzenlenen çekiliş ile 3 kişiye çift kişilik Venedi...
  20 Temmuz 20122806 defa incelendi
 • Cinemaximum Cinemaximum Tatil ve Vestel LED TV Çekiliş Sonucu

  Cinemaximum Tatil ve Vestel LED TV Çekiliş Sonucu

  30 Mart - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Cinemaximum gişelerinden, kiosklarından, mobil uygulamasından veya www.cinemaximum.com.tr internet sayfası üzerinden Mars Cinema Club kart ile tek ...
  10 Mayıs 20171703 defa incelendi
 • LG Yıldızlararası LG IMAX Filmine Bilet Aldı Kazandı!

  Yıldızlararası LG IMAX Filmine Bilet Aldı Kazandı!

  Yıldızlararası LG IMAX filmine sinema biletini aldı, çekilişe katıldı çift kişilik 5 gece 6 gün Amerika,Orlando tatili ve Kennedy Uzay Üssü’nde Astronot Eğitimi Deneyimi kazandı.. 31 Ekim-2...
  9 Aralık 20141755 defa incelendi
 • Kayıtur Kayı Group, Geleceğin Turizmcilerini Ağırladı

  Kayı Group, Geleceğin Turizmcilerini Ağırladı

  Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi bünyesinde yer alan Seyahat İşletmeciliği Programı öğrencileri, A grubu seyahat acentelerinin çalışma şartları ve iş süreçlerine ilişkin bilgi almak üze...
  6 Kasım 20121547 defa incelendi
 • Penti Penti, The Carlyle Group ile Ortaklık Sözleşmesi İmzaladı

  Penti, The Carlyle Group ile Ortaklık Sözleşmesi İmzaladı

  Türkiye’nin lider çorap markası ve perakendecisi Penti, dünyanın en büyük yatırım fonlarından The Carlyle Group ile ortaklık sözleşmesi imzaladı. Yeni ortaklık anlaşmasıyla beraber Penti, gl...
  19 Eylül 20121874 defa incelendi