Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO Serisini Tanıttı

 • 11 yıl önce eklendi
 • 1610 defa incelendi
 • Puan : star star star star 26 incelemede 3,65 puan almıştır.
Samsung, sınıfının en iyisi olma özelliğine sahip, inovasyon odaklı yeni ürünlerle,
tablet dünyasında oyunun kurallarını yeniden tanımlıyor
    
Samsung Electronics, en güncel teknolojiyle donatılan ve mobil deneyimde mükemmeliyeti amaçlayan Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serilerini, CES 2014 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda kullanıcılarla buluşturdu. 12,2 inç’lik Galaxy NotePRO ile birlikte, 12,2, 10,1 ve 8,4 inç seçenekleriyle gelen yeni TabPRO ailesi, tablet segmentinin yeteneklerini farklı bir boyuta taşıyor.
 
Samsung Electronics BT ve Mobil Departmanı CEO ve Başkanı JK Shin, yeni nesil tablet serisi ile ilgili olarak; “Galaxy NotePRO ile TabPRO serilerinin pazara sunulması aynı zamanda, Samsung'un tablet pazarındaki liderliğini gerçek anlamda ortaya koyacağı bir yılın başlangıcı niteliğindedir. Bu yeni seri, sınıfının en iyi içerik tüketim ve üretim olanaklarını sunarken aynı zamanda şaşırtıcı görüntüleme deneyimini de Samsung'un farklı tasarım perspektifi ile birlikte sunuyor. Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi ile müşterilerimize yetenekli ve kullanıcı dostu ürünler sunma hedefimizi de bir adım ileriye taşıyoruz” dedi.
 
Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, olağanüstü ekran görselliğinin yanı sıra, birinci sınıf tasarım ve güçlü performansı da tek bir cihazda topluyor. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde dizayn edilen Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO, WQXGA ekranı güçlü içerikle birleştirerek, üstün bir mobil çözüme imza atıyor.
 
12,2 inç’lik görsel deneyimin tadını çıkarın
Büyük ekran severleri 12,2 inç’lik boyutuyla karşılayan Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, 4 milyonun üzerinde piksel sayısı ve olağanüstü çözünürlüğüyle, beklentilerin ötesinde bir ekran deneyiminin kapılarını aralıyor. Dünyanın ilk 12,2 inç WQXGA Widescreen (16:10) ekranını kullanıcılara sunan seri, şaşırtıcı Full HD video performansıyla da benzersiz bir deneyim yaratıyor. Yeni tablet serisi, sektöre liderlik edecek ekran özelliklerinin yanı sıra, mobiliteyi de ön planda tutarak, oldukça hafif ve ince bir çerçeveyle tasarlandı.
 
Büyük ekran için özel olarak optimize edilmiş ve kişiselleştirilebilen Magazine UX tasarımı ile içeriğin dilediğiniz şekilde görüntülenmesi de son derece kolay. Dijital dergi görselliği sağlayan UX tasarımı, kullanıcıların favori içeriklerini bir pano üzerinde organize edebilmelerini ve sık kullanılan uygulamalara kolayca erişebilmelerini sağlıyor.
 
Güçlü içerik, güçlü iş ortakları
12,2 inç’lik Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, kullanıcıların hem kişisel hem de profesyonel içeriği yönetmelerine yardımcı olmak için farklı üretim araçlarıyla donatılmış olarak geliyor.
 
Çoklu Pencere özelliği, kullanıcıların ekranı dört farklı pencereye bölmesini sağlarken, yeni Sanal Klavye de konforlu metin girişi için ideal bir çözüm sağlıyor. Galaxy NotePro'da bulunan S Pen de “Action Memo”, “Scrapbook”, “Screen Write” ve “S Finder” gibi özelliklere erişim sayesinde, daha yüksek kullanım performansı sunuyor. Pen Window fonksiyonu ise kullanıcıların ekrana istedikleri büyüklükte bir pencere çizerek, YouTube, hesap makinesi vb gibi birçok içeriklere anında ulaşabilmelerini sağlarken Remote PC ile ev veya ofis PC'lerine doğrudan Galaxy NotePRO veya TabPRO üzerinden erişebiliyor ve dosyalarını uzaktan sorunsuzca düzenleyebiliyorlar.
 
Galaxy NotePRO ve TabPRO, kullanıcılara diledikleri herkesle diledikleri yerde görüşebilmeleri için, sektörün lider web konferans çözümü Cisco WebEx Meetings’i de önceden yüklenmiş olarak sunuyor. Android tabletlerde bir ilk olan bu özellik, kullanıcıların ekranlarındaki herhangi bir içeriği başkalarıyla paylaşabilmenin yanı sıra, telefon rehberlerinden WebEx görüşmelerini de yapabilmelerini sağlıyor. Samsung e-Meeting ise kullanıcılara bir toplantı sırasında merkezi bir sunucu veya ağa erişmek zorunda olmadan içerik paylaşma imkanı sunuyor.
 
Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO ürün serisi değişik bağlantı seçenekleriyle geliyor; “Wi-Fi”, “Wi-Fi+3G”. Kullanıcılar S Pen’i de içeren 12,2 inç’lik Galaxy NotePRO ile S Pen içermeyen 12,2 inç’lik Galaxy TabPRO, Galaxy TabPRO 10,1 inç ve 8,4 inç modelleri arasında seçim yapabilecek. Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serisi dünya genelinde 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunuluyor.
 
Son kullanıcı içerik paketi
Samsung yeni tablet serilerini çok özel avantajlarla birlikte sunuyor. Şirket, dünyanın önde gelen mobil içerik ve servis sağlayıcılarından oluşan 11 şirket ile işbirliği yaparak, Galaxy NotePRO kullanıcıları için en popüler; haber, sosyal medya ve bulut depolama aboneliklerden oluşan, yaklaşık 700 dolar değerinde özel bir içerik paketi ile birlikte geliyor.
 
Samsung Electronics IT & Mobil Bölümü CEO’su ve Başkanı JK Shin konuyla ilgili olarak; “Dünyanın en iyileri arasında yer alan çok sayıda mobil içerik ve servis sağlayıcısıyla, sektörün lider uygulama ve hizmetlerini kullanıcılarımıza sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mobil cihazlarımızı kullanıcılarımıza, benzersiz bir verimlilik paketiyle sunarak, bu alandaki kararlılığımızı ortaya koyuyoruz. Ürünlerimizi mükemmel donanım, üstün uygulama, içerik ve servislerden oluşan benzersiz bir şekilde sunarak, yaratıcılık ve verimliliğe ilişkin her türlü ihtiyaca yanıt verebilmekten son derece mutluyuz” dedi.
 
Yüksek performans vaat eden ve çok yönlülüğü hedefleyen yeni Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO tabletler, sektörün en iyi mobil içerik ve hizmetlerinden oluşan benzersiz bir içerik serisiyle verimliliklerini daha da artırıyor. Yeni seri, kullanıcının her türlü ihtiyacını karşılamak ve kullanıcılara her ortamda daha gelişmiş ve daha verimli bir mobil deneyim sunarak, önceden yüklenmiş olarak gelen ya da ücretsiz indirilebilen uygulama ve servislerle, ek katma değer sağlayacak biçimde dizayn edildi.

İçeriklerin Kapsamı ve Kullanım Süreleri

Servisler

Kapsam

Bitcasa

3 aylık 1TB depolama

Bloomberg Businessweek+

12 ay ücretsiz abonelik

EasilyDo Pro

Ücretsiz uygulamalar

Hancom Office

Ücretsiz abonelik

NY Times**

12 hafta ücretsiz abonelik

Oxford Advanced Learner’s A-Z

Ücretsiz uygulamalar

Sketchbook

Ücretsiz uygulamalarİlgili etiketler : Samsung, Samsung Galaxy Notepro, Samsung Galaxy Tabpro, Tablet, Tablet Bilgisayar, Özellikleri,

Haber Sahibi

Samsung
 • Eklenme Tarihi

  : 15 Ocak 2014
 • Güncelleme Tarihi

  : 15 Ocak 2014
 • Geçerlilik Tarihi

  : 28 Şubat 2014
 • Trafik

  : 1610

Diğer Samsung Haberleri

Benzer Haberler

 • Samsung Samsung Galaxy Notepro Türkiye'de Satışta!

  Samsung Galaxy Notepro Türkiye'de Satışta!

  Samsung'un yeni nesil tableti Galaxy NotePRO, 12,2 inç'lik geniş ekranı ve verimliliği artıran sıradışı özellikleriyle iş ve eğlence ihtiyaçlarını bir arada karşılayan benzersiz bir seçenek ...
  13 Mart 20141450 defa incelendi
 • Samsung Samsung Galaxy Tab S

  Samsung Galaxy Tab S

  Samsung Electronics, bugüne kadarki en ince ve hafif tableti olan Galaxy Tab S'i tanıttı. Bu Super AMOLED tablet, en gelişmiş ekran teknolojisini çok çeşitli ve özel içeriklerle bir araya ge...
  13 Haziran 20142206 defa incelendi
 • KoruPark AVM Alışverişlerini Korupark'ta Yapan 15 Kişi Samsung Galaxy Kazandı

  Alışverişlerini Korupark'ta Yapan 15 Kişi Samsung Galaxy Kazandı

  Bursa’nın en popüler alışveriş merkezi Korupark yaz döneminde de kazandırdı. Alışverişlerini Korupark’ta 196 mağaza ve binlerce marka arasından yapanlar hem devam eden indirimlerden yararlan...
  10 Temmuz 20129730 defa incelendi
 • Samsung Samsung Galaxy Tab A 10.5

  Samsung Galaxy Tab A 10.5" Modelini Tanıttı

  Samsung Electronics, aile bireylerini hem evde hem de yolculuklarda eğlendirecek, gelişmiş ses ve görüntü özellikleriyle dikkat çeken yeni Samsung Galaxy Tab A 10.5" tabletini piyasaya sürd...
  3 Ağustos 20181214 defa incelendi
 • Samsung Samsung Galaxy Tab S2 Türkiye'de Satışta!

  Samsung Galaxy Tab S2 Türkiye'de Satışta!

  Galaxy tablet ailesinin en yeni üyesi Galaxy Tab S2, hayatınızı zenginleştirecek ve kolaylaştıracak yaratıcı, gelişmiş özellikler ile benzersiz bir mobilite deneyimini bir araya getiriyor. 1...
  18 Eylül 20151852 defa incelendi