Paşabahçe'den Kadınlar Günü'ne Özel Hediye Seçenekleri

 • 6 yıl önce eklendi
 • 1481 defa incelendi
 • Puan : star star 68 incelemede 2,32 puan almıştır.
Paşabahçe Mağazaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde de sevdiklerine değerli hediyeler almak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.

"Hayat En güzel hediye" sloganıyla ev ve yaşam alanları için fikirler ve önerilerle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, birbirinden güzel hediye seçenekleriyle 8 Mart Kadınlar Günü?ne hazır.

Paşabahçe Mağazaları?nın hoş kokularıyla dikkat çeken kolonya serisi içinde yer alan Mimoza kolonya, Dünya Kadınlar Günü?nde bir ömrü paylaştığınız, değer verdiğiniz veya birlikte çalıştığınız kadınları hatırlamak için en favori hediyelerden biri olabilir. Kadınların çok sevdiği çiçeklere evlerinde ve ofislerinde şık bir yer açmak için %100 el imalatı olan cam vazolar da Paşabahçe Mağazaları raflarını süslüyor. Bir demet taze mimoza çiçeği ile beraber süsleyeceğiniz Tonton Vazo, cam ürün grubundaki vazolar arasında farklı formuyla dikkat çekiyor. Farklı rengiyle öne çıkan Yalıkavak Vazo veya imalat aşamasında renklendirilen Opal Vazolar da her zaman hatırlanacak ve saklanacak hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları, yüzlerce farklı ürün seçeneğiyle kadınları bu özel günde mutlu etmek isteyen ve onları hatırladığını göstermek isteyen herkes için ister mağazalardan isterlerse de pasabahcemagazalari.com üzerinden hediye seçme imkanı sunuyor.İlgili etiketler : Paşabahçe, Kadınlar Günü, Hediye,

Haber Sahibi

Paşabahçe
 • Eklenme Tarihi

  : 5 Mart 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 11 Mart 2018
 • Trafik

  : 1481

Diğer Paşabahçe Haberleri

Benzer Haberler