NinjaGo'nun 10. Yılı Legoland Discovery Centre İstanbul'da Kutlanıyor

 • 1 yıl önce eklendi
 • 288 defa incelendi
Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, LEGO® NINJAGO® serisinin onuncu yılını Artırılmış Gerçeklik (AR) dijital etkinlikleriyle kutlayacak. 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde gerçek ve sanal dünyanın iç içe geçeceği bu etkinlikte ziyaretçiler LEGO® NINJAGO® dünyasını deneyimleme ve en sevdiği karakterlerle birlikte heyecan verici görevleri tamamlama fırsatını yakalayacak.
 
Tüm dünyadaki LEGOLAND® Discovery Centre'lar NINJAGO®'nun onuncu yılını çeşitli etkinliklerle kutluyor. Manchester, Berlin ve Dubai'nin ardından İstanbul'da yapılacak kutlamalarda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici aktiviteler sunan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, LEGO® NINJAGO® serisinin onuncu yılında ilk defa Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisini kullanarak sürükleyici bir etkinlik düzenleyecek. Ziyaretçiler ninja olmanın ne olduğunu 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında dört gün sürecek etkinliklerde, yanında en sevdiği karakterlerle birlikte öğrenecek.
 
Yarışma ve etkinlikler dört gün boyunca devam edecek
Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile meydan okumayı tamamlayan çocuklar “Golden Amulet” isimli altın tılsım hediyesini almaya hak kazanacak, kendi LEGO® panolarında Ninja harflerini bulup isimlerini yazacak, ateş ninjası Kai'den imza alabilecek ve LEGO® Duplo tuğla kırma etkinliğiyle doyasıya eğlenecekler. Sanal etkinliklerin yanı sıra fiziksel ortamda da kurulan oyun ve etkinlik alanlarında çocuklar gün içinde MINILAND'de saklı NINJAGO minifigürlerini bulup hediye kazanacak ve LEGO® parçalarıyla Ninja maskesi yapacakları workshoplara katılabilecek.
 
Özel NINJAGO hediyesi ziyaretçileri bekliyor
Artırılmış Gerçeklik (AR) etkinliklerinin yanı sıra konsepte uygun olarak tasarlanan oyun ve etkinlik alanlarında çocuklar eğlenceli anlar geçirebilecek. Master Wu ninjaları eğitmeye başlamadan önce Spinjitzu öğretilerini Altın Tılsım'a işlemişti ancak Lord Garmadon'un kalbindeki kötülüğü gördükten sonra onunla paylaşmaktan çekindi. Tılsımı öğrenen Lord Garmadon, altı parçaya ayırdı ve her bir parçayı dünyanın çeşitli yerlerine sakladı. Şimdi Master Wu'nun bu parçaları bulmak için yardıma ihtiyacı var. Etkinliğe katılacaklar altı adet Altın Tılsım parçasını bulacağı ve Spinjitzu mirasını korumak için bir araya getireceği görevin bir parçası olabilecek. Görev sırasında Kai, Cole, Zane, Jay, Lloyd ve Nya da element güçlerini dijital olarak paylaşacak. Bunu yaparken çocuklar kendi ninja videolarını çekebilecek ve görevi başarıyla tamamlayanlar özel NINJAGO ödülünün sahibi olacak.
 
Etkinlik programı
14.00 – 14.30 Açılış ve Artırılmış Gerçeklik ile meydan okuma
14.30 – 15.00 Ninja harfleriyle isim yazma etkinliği
15.00 – 15.50 Kai imza töreni
15.30 – 16.00 LEGO® Duplo tuğla kırma etkinliği
16.00 – 16.20 Kai imza töreni
Etkinlik programı 28-31 Ekim 2021 tarihlerindeki her gün için geçerlidir.
İlgili etiketler : Legoland Discovery Centre, Çocuk Etkinlikleri,

Haber Sahibi

Legoland Discovery Centre
 • Eklenme Tarihi

  : 19 Ekim 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 19 Ekim 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Ekim 2021
 • Trafik

  : 288

Diğer Legoland Discovery Centre Haberleri