Morhipo.com'da Bedeninizi Bulmak Çok Kolay

 • 4 yıl önce eklendi
 • 4992 defa incelendi
 • Puan : star star 20 incelemede 2,1 puan almıştır.
Yeniliklerin Öncüsü Morhipo.com, Bedenimi Bul uygulamasıyla müşterilerin doğru bedeni seçmesine yardımcı oluyor.

Online alışverişin kolaylığı, konforu ve güvenliğinin git gide önem kazandığı bu günlerde Morhipo.com, kullanıcı deneyimi ve müşteri mutluluğunu daha da ileri taşımak için yeni bir adım attı. Müşterilerinin kendileri için doğru bedeni bulmalarına yardımcı olan Bedenimi Bul aracı şimdi Morhipo.com'da.

Müşterilerine evlerinin konforunda alışveriş kolaylığı ve konforu sunmasıyla Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştıran online alışveriş, mağaza deneyiminin müşteriye sunduğu yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini her geçen gün daha keyifli hale getiriyor. Online alışverişe mesafeli duran bazı müşterilerin en büyük endişesi olan doğru bedeni belirleme, modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com'un yeni özelliği Bedenimi Bul ile kolay hale geliyor.

Morhipo.com'da alışveriş yaparken belirli giyim ve ayakkabı ürünlerinde ziyaretçilerin karşısına çıkan Bedenimi Bul uygulaması, beden seçimi konusunda kullanıcıyı yönlendirerek en uygun bedeni seçmesine yardımcı oluyor. Kullanıcıdan önce boyu kilosu ve vücut şeklini, sonra da kıyafetin kalıbıyla ilgili tercihini soran uygulama, kullanıcının cevaplarına göre en uygun bedeni tavsiye ediyor. Şu anda belirli markalar için kullanıcıların deneyimine sunulan Bedenimi Bul özelliğinin önümüzdeki günlerde Morhipo.com çatısı altında müşterilerin talep ettiği markalara yaygınlaştırılması hedefleniyor.
 
Digital Commerce360'ın yürüttüğü araştırmaya göre, Amerika'da online alışverişçilerin yarısı, bedeni uymayan ürünü iade etmek niyetiyle tek seferde bir ürünün birden fazla bedenini alıyor. Yine aynı araştırmaya göre, müşterilerin belirttiği iade sebepleri arasında beden uyumsuzluğu ilk sırada geliyor. Stil sahibi olmanın yolu doğru kalıpları ve bedene kusursuz oturan kıyafetleri seçmekten geçiyor. Morhipo.com, müşterilerine denemedikleri kıyafetlerde de doğru bedeni seçme kolaylığını sunarak alışveriş deneyimini mükemmelleştiriyor.

Sektörümüzün karbon ayak izini küçültmek adına önemli bir adım atıyoruz
Alışveriş deneyimini iyileştirerek müşteri mutluluğunu sağlamanın yanı sıra Morhipo.com, Bedenimi Bul uygulamasıyla iade oranlarını azaltarak çevre dostu bir marka olmanın sorumluluğunu da yerine getiriyor. İade oranlarının azaltarak e-ticaret ve lojistik sektörlerinin karbon salınımını düşürme yolunda katkısını da gözeten Morhipo.com Genel Müdürü Barış Akyürek, projenin önemini şöyle belirtiyor: “Online alışverişte iade güvencesi sunmak, deneyimi iyileştirmek adına bizim müşteriye sunduğumuz bir rahatlık. Ancak yine de müşteri için bir zahmet olduğu gözardı edilemez bir gerçek. Müşterinin iade etme ihtiyacını azaltırken sektörümüzün karbon ayak izini küçültmek adına da önemli bir adım atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.“

Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com, müşterilerine konforlu alışveriş deneyimini sunmak için yeniliklerin öncüsü olmaya devam edecek.İlgili etiketler : Morhipo.com, Bedenimi Bul,

Haber Sahibi

Morhipo
 • Eklenme Tarihi

  : 14 Mayıs 2020
 • Güncelleme Tarihi

  : 14 Mayıs 2020
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mayıs 2020
 • Trafik

  : 4992

Diğer Morhipo Haberleri