Ana Sayfa » AVM » Tekirdağ » Orion Alışveriş Merkezi

Orion Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 30369 defa incelendi
Orion Alışveriş Merkezi

Orion ALışveriş Merkezi


Trakya'nın ilk, Türkiye’nin 9. alışveriş merkezi Orion,  16 Ekim 1999'da Çorlu'da hizmet vermeye başladı. Türkiye'nin hızlı gelişim gösteren şehirlerinden biri olan Çorlu'da, 18 yıldır bölgenin çekim merkezi olarak hizmet veren Orion Alışveriş Merkezi, hem yatırımcısı hem de işletmecisi olan Mono Mimarlık İnşaat tarafından hayata geçirildi.

Alışveriş merkezi sektörünün yeni olgunlaşmaya başladığı dönemde, 1999 yılında Mono Mimarlık İnşaat tarafından Trakya'ya kazandırılan Orion Alışveriş Merkezi, bölge ekonomisine ciddi bir katma değer sağlamanın yanı sıra kısa zamanda Trakya'nın "alışveriş ve yaşam merkezi" oldu. Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Orion AVM, düzenlediği etkinlikler ve sosyal sorumluluk kampanyalarıyla öncü ve örnek lider vasfını başarıyla sürdürüyor.

Açıldığı günden bugüne büyük bir gelişim gösteren Orion AVM, aylık yarım milyonu geçen kapı girişleri ve %100 doluluk oranı gibi özellikleriyle de, yatırımcılar ve markalar açısından da öncelikle tercih edilmektedir. Giyimden teknolojiye, dekorasyondan eğlence alanlarına kadar ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen Orion, size alışveriş sonrasında keyifli saatler geçirebileceğiniz, sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz nezih mekanlar sunmaktadır.

“Engelsiz AVM” projemiz kapsamında gerekli şartları yerine getiren Orion AVM, USTAD 2011-2:2015 Çevre ve Yapı Sistemleri Belgesi almış olup erişilebilirlik özelliklerine sahiptir. Türkiye’de bu belgeye sahip sayılı kurumlardan biri olan Orion Alışveriş Merkezi’nde engelli ziyaretçilerin konforu ve güvenliği için pek çok hizmet sunulmaktadır.

Hep daha iyisini sunmaya çalışan, kaliteli ve zevkli alışverişin Trakya'daki tek adresi Orion, haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Orion Alışveriş Merkezi Adresi :Orion Alışveriş Merkezidaha fazla bilgi‎ Salih Omurtak Cad. No:9 Çorlu / Tekirdağ
Telefon :0282 673 33 14
Web Adresi :www.orionavm.com.tr
İlgili etiketler : Tekirdağ Orion Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Tekirdağ

Yakındaki AVM'ler

 • Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Trend Arena Alışveriş Merkezi

  Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Trend Arena, açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sun...
  8 yıl önce18583 defa incelendi
 • Tekira Alışveriş Merkezi

  Tekira Alışveriş Merkezi

  Nisan 2009 itibariyle Tekira Alışveriş Merkezi, Tekirdağ’ın yanı sıra Trakya bölgesi ve Edirne için devasa bir çekim merkezi oluşturuyor.
  11 yıl önce25647 defa incelendi
 • Maxi Center Tekirdağ Alışveriş Merkezi

  Maxi Center Tekirdağ Alışveriş Merkezi

  Maxi Center: Center konseptinde tasarlanmış ve 1998 yılında Tekirdağ’ın ilk AVM’si olarak açılan Tekirdağ Maxi Center, açıldığı günden beri birçok seçkin markayı bünyesine katarak bölge...
  14 yıl önce17933 defa incelendi