Üzgünüz, bu kampanya sona ermiştir! Güncel kampanyaları sayfa devamında bulabilirsiniz.

Orion'dan Bayram Hediyesi!

 • 5 ay önce eklendi
 • 143 defa incelendi
Bayrama kadar alışverişini Orion’dan yap, her gün katıl kazanma şansını artır!

Orion AVM Kurban Bayramına özel düzenlediği kampanya ile 1 ziyaretçisine çift kişilik Gap Turu, 1 ziyaretçisine de çift kişilik Karadeniz ve Yaylalar turu hediye edecek.

8 - 19 Temmuz 2021 tarihleri arasında Orion AVM'den 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışma bankosuna en çok fişini işleten 2 ziyaretçiye Tatik hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
1 - Orion’dan Bayram Hediyesi kampanyası 8-19 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir. Kampanya sonucunda en çok gün ve en çok tutarda alışveriş yapan birinci kişi “çift kişilik GAP Turu”, ikinci kişi “çift kişilik Karadeniz ve Yaylaları Turu” kazanacaktır.
2 – O-Para Kart sahibi müşteriler kampanyaya, belirlenen tarihler arasında ve aynı gün içinde yaptıkları 100 TL ve üzeri alışverişlerini Danışma’ya kaydettirerek katılabilirler. O-Para Kart sahibi olmayanlar Danışma’dan O-Para Kart başvurusunda bulunarak kart sahibi olabilirler.
3 - Kampanyaya katılım için, O-Para Kart sahibi olunması, yapılan alışverişlerin fişlerinin danışma tarafından onaylanması ve kaydedilmesi zorunludur. Görevli personel şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır. Kaydedilen faturaların katılan kişiye ait olması zorunludur.
4 – Müşterilerimiz, Orion’dan Bayram Hediyesi kampanyasına, 8-19 Temmuz 2021 tarihleri arasında her gün katılabilir. Her gün, sadece o güne ait fiş/faturalar kaydedilebilir. Kazanan belirlenirken öncelikle kaç farklı günde kaydı olduğuna, sonra kaydedilen alışveriş tutarlarına bakılacaktır.
5 – Fatura ödemeleri, GSM kontör/TL yüklemeleri, hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler, bahis ve şans oyunları, ziynet altın haricindeki altın alışverişleri ile şirketler ve dernekler adına yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
6 - İrsaliye ve fotokopiler geçerli değildir. Müşteriler fiş veya faturaların asıllarını beyan etmek zorundadır.
7 - Orion Alışveriş Merkezi, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Orion Alışveriş Merkezi'nin kampanya tarihlerini değiştirme, kampanyayı günlük olarak durdurma ya da erken bitirme hakkı vardır.
8 – Kampanyada hediye edilecek turlar Çorlu Travel tarafından icra edilecek olup turun ifasına yönelik tüm sorumluluk ve yetki Çorlu Travel’dadır. Orion AVM sadece kampanyanın yürütülmesi ve sonuçlandırmasından sorumlu olup hediye tatili kazanan kişiye teslim ettiği anda sorumluluğu sona erer.
9 – Hediye edilecek tur paketlerine dahil olan ve dahil olmayıp ekstra ücretlendirilecek hizmetler tur firması tarafından belirlenir. Tura katılım şartları ve paket içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için Çorlu Travel acentesine 0.282.654 95 95 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
10 – GAP Turu 6-12 Eylül 2021 tarihinde, Karadeniz ve Yaylaları Turu 9-15 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenecek olup hediye turlar, başka bir tur veya aynı turun farklı bir tarihi ile değiştirilemez. Turu kazanan kişi ve kendisine eşlik edecek kişi aynı odada konaklayacaklardır. Birinci derece akrabalar dışında 2 bay rezervasyonlar kabul edilmemektedir. Tura katılacak kişilerin, tur kalkışından en geç 15 gün öncesinde Çorlu Travel’a isimlerinin, TC numaralarının, HES kodlarının, doğum tarihlerinin ve telefon numaralarının bildirilmesi gerekmektedir.
11 - Orion Alışveriş Merkezi bünyesindeki tüm çalışanlar ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi hak iddia edemezler.
12 - Kampanyaya katılan tüm müşterilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.İlgili etiketler : Orion Avm, Orion Kampanyaları, Kurban Bayramı, Bayram Hediyesi,

Kampanya Sahibi

Orion AVM
 • Eklenme Tarihi

  : 8 Temmuz 2021
 • Güncelleme Tarihi

  : 8 Temmuz 2021
 • Geçerlilik Tarihi

  : 19 Temmuz 2021
 • Trafik

  : 143

Benzer Kampanyalar

 • Orion AVM Orion AVM 22. Yıldönümü Kampanyası

  Orion AVM 22. Yıldönümü Kampanyası

  Orion 22. yaşını kutlarken yine yüzlerce lira O-Para kazandırıyor. Türkiye'nin ilk AVM'lerinden olan ve Trakya'yı tam 22 yıl önce yepyeni bir alışveriş konseptiyle tanıştıran Orion,...
  9 Ekim 2021116 defa incelendi
 • Watsons Watsons'ta Büyük 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İndirimi Başladı

  Watsons'ta Büyük 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İndirimi Başladı

  Watsons, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bayram indirimiyle kutluyor! Makyaj ürünlerinden cilt bakım ürünlerine, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı ...
  21 Ekim 2021181 defa incelendi
 • Efor Giyim Efor'den Cumhuriyet Bayramı'na Özel Fırsat!

  Efor'den Cumhuriyet Bayramı'na Özel Fırsat!

  Erkek Giyim Markası Efor, Cumhuriyetimizin 98. Yılına Özel %40 İndirim Fırsatı sunuyor... Erkek giyimin öncü markası Türk üretimi Türkiye’nin markası Efor’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...
  27 Ekim 202187 defa incelendi
 • 01 Burda AVM 01 Burda AVM Cumhuriyet Bayramı'nda Nutuk Hediye Edecek

  01 Burda AVM Cumhuriyet Bayramı'nda Nutuk Hediye Edecek

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu 10 Burda AVM'de Adana’nın eğlence, yaşam ve buluşma merkezi 01 Burda AVM,  Cumhuriyetimizin 98. Kuruluş yılında ziyaretçilerine, 15-20 Ekim 1927 ...
  27 Ekim 2021105 defa incelendi
 • Optimum Outlet İstanbul İstanbul Optimum'dan Cumhuriyet Bayramı'na Özel Nutuk Hediye!

  İstanbul Optimum'dan Cumhuriyet Bayramı'na Özel Nutuk Hediye!

  İstanbul Optimum Premium Outlet, Cumhuriyet Bayramında ziyaretçilerine "Nutuk" Hediye ediyor... İstanbul Optimum Outlet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ziyaretçilerine Cumhuriyet Halk F...
  28 Ekim 202189 defa incelendi