Ana Sayfa » AVM » İzmir » İzmir Park Alışveriş Merkezi

İzmir Park Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 41468 defa incelendi
İzmir Park Alışveriş Merkezi

İzmir Park Alışveriş Merkezi


İzmir 'in Kalbinde Yaşamın Merkezinde!

İzmir Park, İzmir’in kalbinde, Konak/Şirinyer/Hatay yerleşim alanlarının birleşme noktasında , Konak Meydanı’na 1,5 km mesafededir. 32 bin metrekarelik inşaat alanına kurulan, 13.2 bin metrekare kiralanabilir alana ve 500 araçlık otopark kapasitesine sahip olan İzmir Park hesaplı ve mutlu alışverişin yanı sıra ziyaretçileri için renkli yaşam alanları sunuyor. 70’e yakın markada giyim, deri, aksesuar ağırlıklı büyük ve orta boy mağazalar; süpermarket, sinema, oyun ve sağlıklı yaşam merkezleri, cafe ve restoranları barındıran alışveriş merkezinde moda ve kişisel bakımdan, takı ve bebek gereçlerine kadar geniş yelpazede butik mağazalar yer alıyor.

İzmir Park Alışveriş Merkezi, çevre dostu yeşil binalarla ilgili standartları belirleyen LEED sertifikası adayıdır. İnşaatı tamamen bu sertifikanın gereklilikleri doğrultusunda, enerji tasarrufuna duyarlı sistemlerle gerçekleştirilmiştir. Özel cam çatı tasarımıyla gün ışığının maksimum oranda içeri girmesini sağlayarak ziyaretçilere ferah ortamlar sunan İzmir Park, misafirlerinin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak bir yaşam alanı olmayı hedeflemektedir.

İzmir Park müşterilerine, 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
İzmir Park Alışveriş Merkezi Adresi :Eşrefpaşa Caddesi No:408 Eşrefpaşa Konak / İzmir
Telefon :0 232 250 11 12
Web Adresi :http://www.izmirpark.com
İlgili etiketler : İzmir Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İzmir

Yakındaki AVM'ler

 • Ege Perla Alışveriş Merkezi

  Ege Perla Alışveriş Merkezi

  Hoşgörünün limanı, Ege’nin incisi Izmir, doğduğu yere Bayraklı’ya geri dönüyor. Ege Bölgesi’nde yetişen çiçekler ve palmiye ağaçları ile süslenen bahçesiyle Ege Perla, sadece alışveriş ...
  7 yıl önce47448 defa incelendi
 • İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelm...
  2 yıl önce158156 defa incelendi
 • Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını muhteşem bir atmosferde seçkin bir karma ile ziyaretçileriyle buluşturuyor.
  5 yıl önce17088 defa incelendi
 • Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  ankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Westpark Outlet, Ege bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşımaktadır.
  6 yıl önce122267 defa incelendi