Ana Sayfa » AVM » Antalya » Agora Antalya Alışveriş Merkezi

Agora Antalya Alışveriş Merkezi

 • 2 yıl önce eklendi
 • 30409 defa incelendi
Agora Antalya Alışveriş Merkezi

Agora Antalya Alışveriş Merkezi


Adını Antik Çağ'daki Anadolu Medeniyetlerinde, çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen "AGORA"dan alan Alışveriş Merkezileri'nin 3. yatırımı olan Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi ülkenin en önemli turizm merkezi olan Antalya'da ziyaretçileri ile 17 Kasım 2017 tarihinde buluştu.

Giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, kitaptan teknolojiye kadar Türkiye pazarında yer alan yerli ve yabancı markaları Antalya tüketicisi ile buluşturacak olan Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi kentin yeni cazibe merkezi olmaya aday. Yaklaşık 2.000 kişiyi istihdam edecek olan Agora AVM bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliği taşırken en son teknolojiyi içeren alanları ile şehrin yeni gözdesi olacak.

Odak Inşaat Mühendislik, Madencilik San ve Tic A.Ş. Yö-netim Kurulu Başkanı Necdet Gürcan Oral, 30 yılı aşkın inşaat tecrübelerini, 15 yıllık alışveriş merkezi geliştirme ve yönetim bilgileri ile birleştirerek, perakende sektörünün önde gelen, yenilikçi markalarıyla Izmir ve Sakarya'daki iş ortaklıklarını Antalya'da da devam ettirmeyi hedeflediklerini belirtti. Oral, 17 Kasım 2017 itibariyle Türkiye pazarında yer alan yerli ve yabancı markaların başarılı karmasıyla, Antalya hedef kitlesinin isteklerine cevap vererek, Antalya'ya merhaba diyeceklerini vurguladı.
Agora Antalya Alışveriş Merkezi Adresi :Altınova Mahallesi Kepez / Antalya
Telefon :0 242 333 07 00
Web Adresi :http://www.agoraantalyaavm.com/
İlgili etiketler : Kepez Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Antalya

Yakındaki AVM'ler

 • Novamall Manavgat Alışveriş Merkezi

  Novamall Manavgat Alışveriş Merkezi

  Novamall, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi ve en önemli turistik merkezlerinden biri olan Manavgat’ta 120 yeni markaya ev sahipliği yapıyor.
  2 yıl önce11076 defa incelendi
 • Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Mall of Antalya Alışveriş Merkezi

  Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya 28 Nisan 2017 günü ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
  3 yıl önce23722 defa incelendi
 • ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi

  2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
  3 yıl önce2359 defa incelendi
 • MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi

  MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veriyor.
  6 yıl önce50857 defa incelendi