Ana Sayfa » AVM » Ankara » 365 Alışveriş Merkezi Ankara

365 Alışveriş Merkezi Ankara

 • 14 yıl önce eklendi
 • 156264 defa incelendi
365 Alışveriş Merkezi Ankara

365 Alışveriş Merkezi Hakkında Kısa Bilgi


Corio’nun Ankara’nın Çankaya semtinde 9 Mayıs 2008 tarihinde açtığı ve “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla yola çıkan “365 Alışveriş Merkezi”, yılın 365 günü Ankaralıları farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor...

Toplam 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan ve 365 gün sürekli yaşayacak olan bir AVM profiliyle kurgulanan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’ü aşkın mağaza yer alıyor.

Rahat dolaşım ve ulaşım için oluşturulan yatay ve düşey giriş-çıkışlar, 365’te alışverişe ayrılan vaktin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu mimari düzen sayesinde mağazalar arası geçişler kolaylaşıyor ve ziyaretçiler sadece ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapılabilme imkânına kavuşuyor. Kategorik olarak ayrılmış mağaza karması, kolay alışverişin de kapılarını aralıyor.

Gündelik hayatı kolaylaştıran ve aile-çocuk kavramını ön plana çıkartarak farklı etkinliklere yılın 365 günü canlı kalması hedeflenen 365 AVM’de; Migros, Mango, Electroworld, Koçtaş ve LCW gibi markalar haricinde, Boyner Casa’dan D&R’a kadar onlarca mağazayı bulmak mümkün olacak. Dış cephesi tamamen camdan yapılmış gün ışığından ve manzaradan maksimum derecede fayda sağlanabilecek ferah yemek alanı ise Gloria Jeans, Kahve Dünyası, Appetito ve El Torito gibi farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlarla güçlendirilmiş durumda. Peyzajla bütünleşmiş olan oturma alanlarında geceleri de RGB ışık oyunlarıyla farklı ambiyanslar yakalanıyor.
“SMYK” ve “MANGO ERKEK” markaları, ilk kez Corio ile 365’te…

Dünyanın en önemli çocuk markalarından Polonyalı SMYK ve İspanyol Mango’nun “Erkek” mağazası HE, Türkiye’de ilk kez Corio yatırımı olan 365 Alışveriş Merkezi’nde olacak. 365 Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan bu iki mağaza, “çocuk” ve “erkek” modasında yeni trendler yaratmayı hedeflerken Ankaralıların alışveriş kültürüne farklı bir soluk getirmeye de hazırlanıyor.

Corio Hakkında :

2006 yılında Türkiye pazarına girerek İstanbul ofisini açan Corio, gayrimenkul ortaklığı statüsünde faaliyet gösteren Hollanda asıllı bir alışveriş merkezi yatırım ve işletme firmasıdır. Hollanda dışında Fransa, İtalya, İspanya ve Türkiye’de de faaliyet gösteren Corio’nun 6 milyar Avro değerindeki yatırımlarının %84’ü alışveriş merkezlerinden oluşmaktadır. Corio'nun odaklandığı emlak grubu alışveriş merkezleridir ve sahip olduğu alışveriş merkezlerinin kiralama ve yönetimini kendisi yaparak bu gayrimenkullerin değerini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

Corio Türkiye, İstanbul Akmerkez AVM’nin %46,92, Denizli Teras Park AVM’nin %40, Adapazarı Ada AVM’nin %100, İstanbul Acıbadem Projesi’nin %7, İstanbul Akkoza Alışveriş Merkezi’nin %50, Ankara 365 AVM’nin %100, Malatya AVM’nin %100 ve Tekirdağ Tekira AVM’nin %100’üne sahiptir. Devam eden projeleri arasında yer alan Anatolium Bursa’nın da %100 nihai yatırımcısıdır. Corio’nun son projeleri ise yine %100 sahip olacağı Malatya ve İskenderun Projeleridir. Son iki projeyle de Corio Türkiye’de toplam 10 projeye imza atmıştır. Corio Türkiye’nin tüm projelerinde öncelikli amacı, perakende bilgisi ve deneyimini yerel kanallardaki başarısıyla birleştirerek, en yüksek katma değeri sağlayacak AVM’leri Türkiye’de yaygınlaştırmaktır.

365 Alışveriş Merkezi Ulaşım Krokisi :

Ankara 365 Alışveriş Merkezi Ulaşım Krokisi
Ankara 365 Alışveriş Merkezi Ulaşım Krokisi
365 Alışveriş Merkezi Ankara Adresi :Birlik Mah. 428.Cad. No:41 Yıldız Çankaya / Ankara
Telefon :+90 312 444 1 365
Web Adresi :http://www.365.com.tr
İlgili etiketler : Çankaya,

Yakındaki AVM'ler

 • Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat gale...
  6 yıl önce33295 defa incelendi
 • ATG Alışveriş Merkezi

  ATG Alışveriş Merkezi

  Ankara Hızlı Tren Garı’nın Yaşam Enerjisi Bir Alışveriş Merkezinin Dinamizmiyle Buluşacak
  8 yıl önce15556 defa incelendi
 • Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara'da açılmıştır.
  8 yıl önce27561 defa incelendi
 • Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimat Outlet ünlü markaları uygun fiyatlarla ve ferah bir ortamda Ankaralılar ile buluştururken, 20.000m2’lik terasında modern ankara manzarası eşliğinde Türk ve dünya mutfağının değişi...
  10 yıl önce30559 defa incelendi