Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Swat.com.tr

Swat.com.tr - Sırrınızı Tutarız

KISIKLI MAH. FERAH CAD. HAKKI SOK. NO:13/A

+90 (532) 4534775

+90 (216) 5213129

okaktif
okyapıyor
okyapıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Elektro Sistem Elk.Elkt.İth.İhr.San Ve Tic.Ltd.Şti.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.swat.com.tr2895 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : 1999 yilinda "En iyi ve En yeni teknolojilerini kullanarak müsterilerine dünya standartlarinda çözümler sunmak" ilkesiyle yola çikan Elektro Sistem Ltd.Sti. Laminasyon makineleri, plastik sprial, tel sprial ciltleme makineleri, para sayma makineleri ve evrak imha makineleri sektöründe faaliyet göstermektedir.
Firmamizin amaci en saglikli sayim ve kontrol imkani saglayan teknolojiyi bir araya getirip müsterilerine en uygun çözümleri sunmak ve kalici çözümlere imza atarak amaçlar dogrultusunda basariyla sonuçlandirmaktir.
Dolayisiyla sektörünün öncüsü olup, Türkiye'de para sayma makinesi,madeni para sayma makineleri,kagit imha makineleri,para paketleme ve balyalama makineleri,sahte para kontrol makineleri ve Karisik para sayma ve ayristirma(sorter-mixed)makinelerinde sektörünü bir adim daha ileri tasimaktir.
Yaratici tasarimlari birikim ve tecrübesiyle birlestiren Elektro Sistem Ltd Sti, dinamik uygulamalari ve sinirsiz fikirleri ile swat laminasyon makineleri sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti sunmaktadir.
Departmanlarımız
Pazarlama departmanımız
Elektro Sistem' de pazarlama departmanı, müşterilerinin arzu ettiği ürünlerin en kısa zamanda ve en uygun koşullarda ellerine ulaşmasını sağlayabilmesi için İstanbul ve Ankara olmak üzere Anadolu ve kurumsal müşteriler olmak üzere üç ayrı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler gerek kırtasiye ve toplancılar ,gerekse ofis malzemeleri ve sistemlerine ihtiyaç duyan büyük kurumlara hizmet vermekte ve değerli müşterilerimizin en yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Dış İlişkiler Departmanımız
Teknolojik ofis sistemlerinde daima dünyayı takip eden ve her türlü yeniliğin eş zamanlı bir şekilde Türkiye'de piyasaya sunulmasını hedefleyen Elektro Sistem, dış ilişkiler departmanı ile birlikte yabancı üreticilerle sürekli iletişim halindedir.
Ayrıca yurt dışında fuarlara ve seminerlere de katılarak son teknolojik gelişmelerin Türkiye'ye adaptasyonu sürecini hızlandırmaya çalışmaktadır.

Servis Departmanımız
Ofis sistemleri sektöründe kullandığımız neredeyse bütün sistemlerin ithal olması sebebiyle, satış sonrası hizmet Elektro Sistem için önemli bir konudur. Elektro Sistem’in ithal ettiği kağıt para sayma makinaları,bozuk para sayma makinaları,jeton sayma makinaları,sahte para yakalama cihazları,pvc kaplama makinaları,plastik sprial, tel sprial, helezon sprial,ciltleme makinaları,kağıt imha makinaları,kollu ve sürgülü kağıt kesme giyotin makinaları,ciltleme ürünleri sarf malzemelerini siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bütün sistemlerin servis-bakım ve arıza halinde tamirlerini en kısa zamanda yapabilmekte ve makinelerin çalışmaz durumda kalmalarına engel olmak için deposunda sürekli olarak yeterli miktarda yedek parça bulundurmaktadır.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi KartıKapıda Ödeme - NakitKapıda Ödeme - Kredi KartıMail Order

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Aras Kargo

Ücretsiz Kargo Üst Limiti Yok

Çalıştığı Bankalar :

Garanti BBVA Bankası

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

Bonus