star star star star star 10/4.0

1970 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Qtoo.com.tr

Qtoo.com.tr - Modern tasarım ev dekorasyon

+90 (216) 6429210

+90 (216) 6429211

ok
nopasif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

FEREKS İÇ ve DIŞ TİCARET LTD STİ.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.qtoo.com.tr1970 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve hakkımızda bilgi almak istediğiniz için karşınızdayız.
Öncelikle tasarım sevdalısı, kaliteli ve özgün ürün meraklısı insanlarız. Yıllarca her yurt dışı gezisinde marka ürünleri satan mağazaları gezen, taşınabilecek tüm ürünlerden almaya çalışan ve bunları arkadaşlarıyla paylaşan ve " ülkemizde de böyle ürünleri bulabilsek " özlemiyle tutuşan bir dönemin insanlarıyız.
10 yılı geçen bir süre gezdiğimiz mağazalara ürün üretebilen bir fabrika kuruculuğu ve yöneticiliği, kendi katagorisinde en başarılı ihracatçı ödülü, 8 yıl parekende mağaza işletmeciliği ve yöneticiliği ve arkasından gelen dünyadaki trendlere paralel internet online satış mağazası www.qtoo.com.tr nin faaliyete geçmesi.
90 yılların sonunda başlayan üretim tecrübesi esnasında Avrupa'nın önde gelen tasarım firmalarına üretim yaparken hep ileride bir marka olabilmenin heyecanı ve umudu ve buna paralel çalışma heyacanı yaşadık. Yurt dışı toplantılarımızın birinde Danimarkalı bir dizayn şirketi tasarımcılarıyla tanıştığımızda bu heyacanımıza bir cevap bulabileceğimiz ışık yandı aslında.
Sonrasında Q TOO® adına karar verilmesi ile ilk banyo aksesuarlarının üretimine başlandı ve bunu mutfak aksesuarları derken tüm ev dekorasyon ürünleri geniş yelpazede üretildi ve yurtdışında bir çok önemli tasarım fuarlarına katılındı ve ürünlerimiz ihraç edildi.
Perakende sektörüne adım atıldığında, benzer anlayışa sahip, ayrıcalıklı koleksiyonların bir araya getirilmesi hedeflendi ve ağırlıklı olarak İskandinav tasarımı ürünler "Q TOO" markası altında birleştirildi.
Uzun yıllara dayanan tasarım yolculuğu ve tecrübesi sayesinde benzersiz bir koleksiyon oluşturuldu.
Ürün seçimlerinde 3 ana felsefe güdüldü:
-Fonksiyonellik
-Üstün ve naturel malzeme kalitesi
-Yalın form ve tasarım
FARKIMIZ
Ürünleri zamanında teslim ediyoruz. Çünkü ithal ediyoruz, depoluyoruz ve stoklarımızdan teslim ediyoruz. Avrupa'nın önde gelen tasarım firmalarının distribütörlüğünü de yapıyoruz. Ana depomuz ve showroom umuz var. İstendiği takdirde Çekmeköy Showroom umuza gelip ürünlerimizi görme şansınız da var. Showroom umuzdaki ürünlerimizi aynı gün diğerlerini ise 2 iş günü içerisinde sevk ediyoruz.
Ürünlerimize çok güveniyoruz. Satmış olduğumuz ürünleri çok seviyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler bizleri daha da cesaretlendiriyor ve hep daha iyisi için çalışıyoruz. "Ürünleriniz sitenizdeki resimlerden çok daha güzelmiş" yorumu bizleri çok mutlu ediyor. Bu noktada görüşlerini bizlerle paylaşan veya şu andan itibaren paylaşacak değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
İade kolaylığımız var. Çok fazla procedüre gerek olmaksızın qtoo@qtoo.com.tr ye atacağınız bir mesajla ürününüzü ( ürüne ve paketine zarar verilmemek kaydıyla ) hiçbir neden belirtmeden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
75 TL üzeri ürünlerden kargo bedeli almıyoruz. Türkiye'nin her noktasına kargo ile ulaşıyoruz. 7 bölgemizden gelen tasarım sevdalısı müşterilerimize ulaşabilmenin sevincini yaşıyoruz. İstanbul içerisinde bedeli tarafınızdan ödenme koşulu ile aynı gün hızlı kargo şirketiyle teslimat yapabiliyoruz.
9 aya varan taksitlerle kredi kartı ile alışveriş yapabilme olanağı sağlıyoruz. Üstelik vade farkı olmaksızın. Havale yapmak isteyen müşterilerimize % 5 fiyat indirimi sağlıyoruz.
Kötü kalitenin acılığı düşük fiyatın tatlılığı unutulduğunda ortaya çıkar...
Sevgilerimizle
Q TOO

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - NakitDiğer Ödeme Tipleri

Ödeme İndirimleri:

%5Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 9 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Sürat KargoYurtiçi Kargo

75 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

AkbankBank AsyaQNB FinansbankGaranti BBVA BankasıHalkbankTürkiye İş bankasıYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AsyaCardAxessAxess Wings CardBonusCardFinansCiti AxessING BonusMaximumShop and MilesWorld Card

Bulunduğu Kategoriler :