star star star star star 10/4.0

5766 defa incelendi

Mytaki.com - İnternetin en iyi bayan gümüş takı mağazası.

+90 (507) 4064546

+90 (212) 5611663

ok
okaktif
okyapıyor
okyapıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Milas Mücevherat Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.mytaki.com5766 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : myTAKI.com,
El işi ve özel tasarım gümüş takıların satıldığı bir alışveriş sitesidir. myTAKI.com`un fikir tohumları 2005 yılında atılıp, 2011 yılına gelindiğinde ise internet üzerinden takı alımının artık kabul görmeye başlaması ile birlikte faaliyete girmiştir.

Sitemizde; bayan gümüş kolye, gerdanlık, küpe, yüzük ve bileklik çeşitleri satılmakta olup, tüm ürünlerimiz 925 ayar gümüştür. Büyük çoğunluğu kendi tasarımlarımız olan ürün yelpazemizdeki ürünlerin geneli rose altın kaplamadır. Ancak; sarı altın, beyaz-siyah rodaj ve mine kaplamalı ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Ürünlerimiz arasında; Osmanlı Serisi kolye ve bilekliklerimiz, Mevlana Serisi kolye ve bileklik modellerimiz, özellikle de hat yazısı sanatının en güzel örneklerini takıya dönütürdüğümüz kıl testere kolyelerimiz dikkat çeken özel tasarım ürünlerimizdir. Bunların yanısıra popüler takı modellerini de ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.

Kurumsal Yapımız
myTAKI`nın arkasında 15 yıllık bir takı tasarım, üretim, toptan satış ve mağazacılık tecrübesi olan Milas Gümüş vardır. Milas Gümüş, İstanbul-Bakırköy`de halen faal ve popüler bir gümüş takı mağazasıdır. Ürünlerini aynı zamanda Türkiye`nin pek çok yerindeki bayilerine toptan olarak tedarik etmektedir.

Milas Gümüş çalışma hayatına başladığı ilk zamanlardan bugüne müşterilerine daima farklı olanı sunmanın çabasında olmuştur. Bu farklılığı da kaliteli ve doğal malzemeler kullanarak, itinalı el işçiliği ile ürün kalitesine yansıtmıştır.

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - NakitKapıda Ödeme - Kredi KartıDiğer Ödeme Tipleri

Ödeme İndirimleri:

%5Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 3 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

PTT KargoYurtiçi Kargo

69 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

Garanti BBVA BankasıYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

BonusWorld Card