star star star star star 10/4.0

4003 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Meyvagon.com

Meyvagon.com - Meyve Sepetleri, Meyve Çiçekleri Kek Sepetleri

Fevzi cakmak cad 30/a

+90 (534) 0675812

+90 ()

ok
okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Bedesten Gıda Turizm Tekstil Sağ.ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.meyvagon.com4003 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Meyvagon sizlere, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en özel tasarımlı meyve çiçekleri ve kek sepetlerini sunmaktadır. Meyve sepetlerimiz siparişiniz üzerine günlük olarak en taze meyve ve keklerden üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz Türk Gıda kodeksine uygun olarak ve siz değerli müşterilerimizin sağlığı düşünülerek steril ortamlarda hazırlanmaktadır. Sadece bireysel gönderilerinizde değil, iş toplantısı, davet, düğün, parti gibi organizasyonlarınızda da toplu talepleriniz için meyve çiçekleri yapılmaktadır.


Hediyeniz ertesi gün alıcıya teslim : İstanbul içi teslimatlarda meyve ve kek grubu ürünler, 1 gün önceden verilen sipariş üzerine günlük taze olarak hazırlanmaktadır.Sipariş teslimatı Pazar günü ve resmi tatiller hariç saat 09:00-20:00 arası yapılmaktadır.Kesin bir saatte teslimat yapılmasını isterseniz, 1 gün öncesinden sipariş vermenizi öneririz.


Gönderinizin ulaştığına dair mail : İstanbul içi teslimatlarda, teslimat sonrası sizi mail ile bilgilendirmekteyiz.


Teslimat koşulları :


İstanbul içi teslimatlarda, şubenin bulunduğu yerden 35 km. mesafeye kadar ücretsiz teslimatımız bulunmaktadır. Bu mesafenin dışındaki bölgelerin ücretlendirilmesi için telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Şubemiz Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır.


Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır.


Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.


Sipariş için seçtiğiniz ürün meyve içeriyorsa ve aynı gün içerisinde aynı veya farklı bir adres bildirmediğiniz takdirde siparişiniz şubemizde imha edilir. Bir gün sonrasına teslimat isteniyorsa, ürün bedelinin tamamı tahsil edilir.

İmha edilen ürünler için iade talepleri kabul edilmemektedir.


Alıcı yerinde fakat siparişi teslim almaya gelemiyor ise, teslimat görevliye, resepsiyona bırakılır. Bu birimlerce kabul edilmiyorsa, en fazla 15 dakika beklenir ve siparişiniz, şubemize geri getirilir. Sipariş sahibi bilgilendirilir. Tekrar gönderilmesi durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır.


Sipariş yoğunluğu olan Öğretmenler Günü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerde, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır.

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi Kartı

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Yurtiçi Kargo

Ücretsiz Kargo Üst Limiti Yok

Çalıştığı Bankalar :

Garanti BBVA BankasıVakıfbank

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :