star star star star star 10/4.0

3870 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Lilapebbles.com

Lilapebbles.com - Doğal Taş Takı ve Aksesuarları

+90 (216) 5661997

+90 ()

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Lilapebbles
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.lilapebbles.com3870 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Lila-Pebbles Kimdir?

Burç Taşları, doğal taşlarla ilgili ilk yolculuğuna 1995 yılında başladı. Doğal taşlar önce tablolara, ardından takılara dönüştü ve ''Burç Taşları'' markası oluşmaya başladı.

On yılı aşkın bir süre perekende sektöründe siz değerli müşterilerimizle yüz yüze olduk. Müşterilerimizin yönlendirmesi ile özellikle taş tesbih alanında benzersiz bir kolleksiyona imza attık. Şimdi pek çok kolleksiyonerin zengin arşivinde ürünlerimiz göz kamaştırıyor. Elimizde bulunan yüzlerce tesbihin yanında, istek üzerine yapabileceğimiz ürünler var. Her kolleksiyonerin ayrı bir tarzı ve isteği olduğu için, yeni ürünleri istek üzerine ve her kolleksiyonerin kendi tarzında üretiyoruz.

Bir dizi taş, tesbihe dönüştüğü gibi göz alıcı bir tesbihi de kolyeye, küpeye ve gerdanlığa dönüştürüyoruz. Yani siz ne isterseniz ona...

Yedi yıldır taşlarla olan yolculuğumuzu www.burctaslari.com sitemiz üzerinden sürdürüyoruz. Dost ve müşterilerimizden gelen istek üzerine, yeni alışveriş sitemiz liliapebbles.com olarak karşınızdayız.

Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da sizlerden gelen öneri ve istek doğrultusunda şekillenecek ve gelişeceğiz. Ürünlerimiz, satış yelpazemizde bulunanlarla sınırlı değil. Hayal dünyanız kadar zengin. Düşünce ve isteklerinizi bize aktarın. Takıya ve tesbihe dönüştürmeyi bize bırakın.

İyi ve mutlu alışverişler dileğiyle...

Saygılarımızla,
Lilapebbles.com

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıPTT Posta Havalesi

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Sürat Kargo

75 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

QNB Finansbank

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

CardFinans