star star star star star 10/4.0

5038 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » İndirimadresi.com

İndirimadresi.com - İndirimin Gerçek Adresi

+90 (212) 2740040

+90 (212) 2753673

ok
okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

İndirim Adresi
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.indirimadresi.com5038 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Tyrex Group, 15 yıllık Tyrex Global Trade Inc firmasının, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileri sayesinde ilgilendiği ticaret alanlarını geliştirmiş ve 2008 yılında, Tyrex Group adı altında 9 yeni şirketle, dünya ve Türkiye genelinde itibarlı, güvenilir, saygın ve girişimci şirketler arasında yer alma vizyonuyla, faaliyete başlayan group, orta ve uzun vadeli stratejik hedeflere odaklanmıştır.

Uluslararası piyasalarda, iş geliştirme misyonunu benimsen group, yeni iş kollarında faaliyete başlamış ve dış ticaretteki başarısını bu yeni iş kollarında'da devam ettirmek için yoğun bir çalışma içerisine girmiştir.

Tyrex Group, Group şirketlerinin, kendi ürünlerinin yanı sıra, Türkiye pazarındaki pek çok üreticinin, ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Amerika'dan sonra Türkiye, Vietnam, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlik'lerinde açtığı ofislerle, Türkiye pazarına temel ham madde ihtiyaçları ile ilgili ithalatların yanında, gerçekleştirdiği transit ticaret ile'de, dünya pazarlarındaki üreticilere uygun şartlarda ham madde tedariği de sağlanmaktadır.

Tyrex Group şirketlerinden Nets Dijital Reklam pazarlama Ltd Şti İndirim adresi com alışveriş sitesi ile Üretici ile Tüketiciyi bir araya getiren, toptancıyı aradan çıkartan, Mağaza kirası ve stok maliyeti yüklemeden, tüketiciye ürünleri indirimli olarak internet üzerinden satan bir alışveriş sitesini oluşturmuştur.. Sitede satılan tüm ürünler Tyrex Group güvencesi altında olup, Sitemiz tüketici haklarını kanunu çerçevesinde çalışmaktadır.

Ödeme Seçenekleri:

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

PTT KargoYurtiçi Kargo

Ücretsiz Kargo Üst Limiti Yok

Çalıştığı Bankalar :

QNB FinansbankGaranti BBVA BankasıTürkiye İş bankasıYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

Bulunduğu Kategoriler :