star star star star star 10/4.0

1689 defa incelendi

Hpofis.com - HP Online Alışveriş Platformu

+90 (212) 2365494

+90 (212) 2365494

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Yesevi Bilişim Ltd. Şti.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.hpofis.com1689 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : HPOfis.com, HP marka bilgisayar, yazıcı, sunucu, toner, kartuş, notebook, plotter ve diğer bilişim ürünleri satışı yapan online alışveriş platformudur.

HP'nin "Business Partner" iş ortağı olan Yesevi Bilişim uzun yıllardır ofis cihazları ve bu cihazların sarf malzemelerinin satışı, desteği konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.
YESEVİ BİLİŞİM; Müşterilerine ofis cihazları, ekipmanları ve sarf malzeme satışı yapan, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üreten IT şirketidir.

HPOfis ; Yesevi Bilişim'in uzmanlık alanlarından olan ofis baskı çözümlerinde müşterilerine daha kolay hizmet sunabilmek, tüm Türkiye'de HP ürün ihtiyacı olan Kurumlara ve Bireylere ulaşabilmek amacı ile yapılandırılmış bir markadır.

HPOfis, sadece HP Ürünleri satışı yapan bir alışveriş platformu olmaktan daha çok Kurumlara ve Bireylere ihtiyaçlarına özel ürün, sistem önerilerinde bulunan, destek verdiği müşterilerine partner çözüm ortakları ile birlikte teknik destek de sağlayan bir markadır.

Fabrika, Baskı Merkezleri, Hastane, Holding, İnşaat Firması, Üniversite, Hukuk Büroları, Holdingler başta olmak üzere farklı sektörlerdeki müşterilerimize ürün, sarf malzeme ve sistem çözümleri sunmaktayız.


hp, bilgisayar, notebook, laptop, yazıcı, kartuş, toner, hp yazıcı, hp laptop, hp çizici, hp toner, masaüstü bilgisayar, monitör, hp satış sitesi, hp ürünleri, hp kampanya, hp sunucu, server, renkli yazıcı modelleri, hp laptop, tablet pc, fiyatları, masüstü bilgisayar modelleri, hp all in one, hp ucuz tablet, hp plotter modeli, sunucu, hp server, hp satış

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıMail Order

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 2 - 3 - 4 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

MNG Kargo

200 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

Yapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

Anadolubank World Kart