star star star star star 10/4.0

2543 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Dekorask.com

Dekorask.com - Yaşamınızı dekore eder

+90 (312) 3488878

+90 (312) 3531009

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Dirim Gıda Mimarlık  Turizm Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.dekorask.com2543 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Hep aynı şeyleri görmekten bıktınız mı? Sabah ofisinize, akşam evinize girdiğinizde etrafta biraz farklılık mı olsun istiyorsunuz? Eskiden olsaydı “Çok şey istiyorsunuz!” derdik ama şimdi bu söyledikleriniz o kadar kolay ki… Evinizde ya da ofisinizde hiç fark etmez… Bulunduğunuz her ortamı sadece bir “tıkla”, hayallerinizdeki yer hâline getirebileceksiniz. “Yaşamınızı dekore eder” mottosu’yla yola çıkan Dekorask.com, günlük hayatta kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan aksesuarlardan tasarım objelerine kadar rengârenk, dopdolu ve size ilham verebilecek olan ürünler ile sizleri bekliyor.

Hemen her yerde görmekten bıktığınız klâsik tasarımlardan yurt dışında rastlayıp da bir benzerini daha uygun fiyatlarla bulamadığınız mobilyalara, hayalinizde çizip de gerçeğine kavuşamadığınız aksesuarlardan günlük hayatta her an ihtiyacınız olabilecek sıradan objelere kadar her çeşit ürünü tek bir çatı altında sunan Dekorask.com, sloganında da vurgulandığı gibi; sadece yaşamınızı daha da keyifli hâle getirmeyi amaçlıyor.

Dekorasyonun yeni adresi olan Dekorask.com sıradan ve sıkıcı aksesuarlar yerine sıra dışı ve heyecan verici ürünlerle; mutfağınızdan banyonuza, yatak odanızdan çocuğunuzun odasına, ofisinizden bahçenize kadar tüm yaşam alanlarınızı renklendirmeyi hedefliyor. İki genç girişimci Ali Ünlü ve Ergin Güngör’ün projesi olarak hayata geçirilen Dekorask.com, dinamizmi ve gençliği yansıttığı gibi aynı zamanda tüm bu ürünleri en uygun seçeneklerle sunmayı da hedefliyor. Hem de sürprizleriyle birlikte! Klasik iletişim araçları dışında Twitter, Facebook ve Google+ üzerinden de sürekli ulaşılabileceğiniz Dekorask.com, hazırladığı eğlenceli ve ödüllü yarışmalarıyla sizi günlük hayattaki stresinizden bir parça uzaklaştırmaya devam edecek.

Unutmayın; küçük ve son derece hesaplı dokunuşlarla günlük hayatınızdan daha fazla keyif almanızı sağlamak sizin elinizde! Haydi gelin; hayatınızın dekorunu yenileyelim…

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - NakitKapıda Ödeme - Kredi KartıPTT Posta HavalesiDiğer Ödeme Tipleri

Ödeme İndirimleri:

%5Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

MNG Kargo

150 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

Kuveyt TürkVakıfbankYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :