star star star star star 10/4.0

1821 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Atalar.com.tr

Atalar.com.tr - Led Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri

CEMAL GÜRSEL CAD.E-5 YANYOL ÜSTKAYNARCA NO:161

+90 (216) 5962300

+90 (216) 5962305

ok
nopasif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

ATALAR ELEKTRİK LTD.ŞTİ
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.atalar.com.tr1821 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Hizmet Kalitesi ve Fiyat Avantajları

Atalar Elektrik 27 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Kurumsal müşterimiz olarak, ihtiyacınız olan tüm elektrik ve aydınlatma ürünlerini ilk elden temin edebilir, kurumsal müşterilerimize özel fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ürün Çeşidi

Türkiye’nin en kapsamlı toptan elektrik malzemesi ve aydınlatma armatürleri ithalat,üretim ve tedarikçilerinden olan Atalar Elektrik, birçok markanın bayiliğini gerçekleştirmektedir. Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm ürün gruplarını, yüzlerce ürün arasından inceleyebilir, takımınız için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Garanti

Satın almış olduğunuz tüm ürünler Atalar Elektrik güvencesi altında satılmaktadır.

Ürün Kalitesi
Atalar Elektrik'in sunduğu ürün çeşitleri deneyimli ekibimiz tarafından uzun çalışmalar neticesinde seçilir. Sunduğumuz tüm ürünler, kalite standartlarında olup,tüketicilerin maksimum yarar sağlayabilmesi için tasarlanmıştır.

Zamanında Teslim

Siparişleriniz teklif formunda belirtilen adetlerde ve özelliklerde, yine teklif formunda belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Dolayısı ile beklenmedik kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız.


Atalar Elektrik, deneyimli ve güçlü alt yapısı, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası hizmetlerin sürekliliğine ve kurumlar arası sadakate dayalı politikası ile Kurumsal Satış kanalını hizmete sunmuştur.

Kurumların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt veren Atalar Elektrik, hayata geçirilen kampanya planlamalarında rekabetçi fiyat politikası, işbirlikçi ve lider misyonu ile hareket etmektedir.


Sabahtan akşama kadar günümüz işyerinde geçiyor. Öyleyse işyerimiz de evimiz kadar rahat ve konforlu olmalı.Aydınlatma armatürleri konusunda işyerinizi sıcak, rahat ve kullanışlı bir ortama dönüştürmek için gerekli tüm fikirler Atalar Elektrik’te.

Atalar Elektrik'in yeniliklerini, yaratıcı armatür önerilerini görmek için ürün broşürümüzü hemen incelemeye başlamak için linke tıklayabilirsiniz.

TSE Belgeleri

Gecem Aydınlatma Fiyat ve Ürün Listesi

Gecem Aydınlatma Katalog

Led panel ürünlerimizin liste fiyatları dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir.

Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının toplu alım ve ihalelerine ilişkin ürün satışları için her türlü bilgi ve hizmeti sunuyoruz.

Viko Multi-let grup priz ürünlerinde toplu siparişlerinizde 2015-1 fiyat listesinden %60 indirim/iskonto kampanyamız başlamıştır.

Led Panel Armatür Ürünlerinde Özel Projeleriniz İçin Profesyonel Ekibimizle Hizmet Vermekteyiz.

Led panel armatür toplu alımlarınızda karşılıklı yerinde ziyaret ve fabrikamızda görüşme ürünlerimizi tanıtma imkanımız mevcuttur.

Atalar Elektrik - Gecem Aydınlatma
ATALAR ELEKTRİK

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi Kartı

Ödeme İndirimleri:

%2Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 2 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Aras KargoMNG KargoSürat KargoUPS KargoYurtiçi Kargo

Ücretsiz Kargo Üst Limiti Yok

Çalıştığı Bankalar :

Yapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

World Card

Bulunduğu Kategoriler :