star star star star star 10/4.0

5964 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Alisveris-merkezi.com

Alisveris-merkezi.com - Türkiye'nin Yeni Alışveriş Merkezi

+90 (555) 8525984

+90 ()

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Alışveriş Merkezi
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.alisveris-merkezi.com5964 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Türkiye'nin en yeni ve en güncel ürün - alışveriş - vasıta - emlak ve hizmet sektöründe itibar kazanmış olan www.alisveris-merkezi.com adresi bir ilan, e-ticaret ve tanıtım portalıdır.

Teknolojisi ve hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen ve daima bu çizgide ilerlemeyi kendisine prensip edinmiş bir ilan, e-ticaret ve tanıtım platformu olarak hizmet vermektedir. Sanal ortamda ticaret yapan ve yapmak isteyen tüm değerli iş ortaklarımız ve üyelerimizle birlikte sağlam bir vizyonun temsilcileriyiz.

www.alisveris-merkezi.com mevcut sistemin üzerinde basit, anlaşılır ve güvenli bir dilde kullanım alış ve satış imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılarımız üyelerimiz ve iş ortaklarımız mevcut sistemimiz üzerinden aradıkları müşterileri kolay ve karmaşadan uzak bir şekilde bulmaktadır.

Günümüz ülke ekonomisi göz önüne alındığında yeni bir ticarethane açmanın zorluğu ve maliyeti ortadadır. www.alisveris-merkezi.com olarak iş ortaklarımıza ve üyelerimize küçük rakamlarla risksiz - garantili ve güvenli sanal ticaret, ilan ve tanıtım olanağı sunmaktadır.

Alışveriş Merkezi kurucuları olarak bizler birbirinden bağımsız sektörlerin üst düzey birimlerinde görev almış ve bu sayede piyasadaki işleyiş, sermaye, yatırım ve satışlar hakkında gerekli bilgi ve deneyimleri edinmiş bulunmaktayız. Edindiğimiz bu bilgi ve deneyimlerimizi siz değerli iş ortaklarımız ve üyelerimizle paylaşmaktan mutluluk ve onur duyarız.

Saygılarımızla;
www.alisveris-merkezi.com

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıPTT Posta Havalesi

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 3 - 6 - 12 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Aras KargoPTT KargoUPS KargoYurtiçi Kargo

0 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

AkbankGaranti BBVA BankasıTürkiye İş bankası

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AxessBonus