star star star star star 10/4.0

4216 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Adimmoda.com

Adimmoda.com - Modaya bir adım!

+90 (212) 5567755

+90 (212) 5567799

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

ADIM TEKSTİL VE AKSESUARLARI GÖKHAN KULİK
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.adimmoda.com4216 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : AdımModa, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş Kulübü) sisteminin, Türkiye'deki farklı ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesidir.


Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-7 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

AdımModa özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. AdımModa'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında satışa sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor ya da AdımModa üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %90' a varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle AdımModa'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartı

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 3 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

MNG KargoSürat Kargo

75 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

Bank AsyaDenizBank

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AsyaCardBonus

Son Eklenen 5 Ürün :

Bulunduğu Kategoriler :