Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları

  • Çekiliş Tarihi : 15 Nisan 2024 Pazartesi
  • Hafta : 3025-46
  • Büyük İkramiye : 0,00 TL
Çılgın Sayısal Loto Logo

15 Nisan 2024 Pazartesi - 3025-46. Hafta Çekilişi


Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Hakkında :

Yukarıdaki rakamlar Milli Piyango idaresi tarafından düzenlenen ve 15 Nisan 2024 Pazartesi günü çekilen 3025-46 Hafta şans topu çekiliş sonuçları listeleniyor.

3025-46 Hafta çekiliş sonuçlarında 6 rakamı bilen Devir talihli 0,00 TL ikramiye kazanmıştır.

5+1 rakamı bilen 0 talihli 0,00 TL,
5 rakamı bilen 2 talihli 736.369,25 TL,
4 rakamı bilen 262 talihli 5.621,10 TL,
3 rakamı bilen 10.654 talihli 345,55 TL,
2 rakamı bilen 159.951 talihli 34,50 TL ikramiye kazanmıştır.

Bu Haftaki İkramiye Hakkında :

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Etiketler :
Çılgın Sayısal Loto Oyunu, Çılgın Sayısal Loto Çekilişi, Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları, Çılgın Sayısal Loto Kazanan Numaralar, Çılgın Sayısal Loto Şanslı Numaralar Listesi, Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları ve Büyük İkramiye Kazanan Numaralar, Şans Topu Çekilişi, Çılgın Sayısal Loto Çekilişi Ne Zaman, Çılgın Sayısal Loto Çekilişi Nerede, Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır, Çılgın Sayısal Loto ne zaman oynanıyor, Çılgın Sayısal Loto ne zaman çekiliyor, Çılgın Sayısal Loto Neticeleri, Çılgın Sayısal Loto Nedir, Çılgın Sayısal Loto nasıl kazanılır, Çılgın Sayısal Loto Numaralar, Çılgın Sayısal Lotoda En Çok Çıkan Numaralar, Çılgın Sayısal Loto Kolonu, Çılgın Sayısal Loto Kuponu, Çılgın Sayısal Loto Sonucu Sonuçları Çekilişi,