8255 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Yunus Market Hakkında : Bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1989 yılına dayanan Yunus Market İşletmeleri’nin “Yunus Marketler Zinciri” markasıyla perakende sektörüne girişi 1995 yılındadır. Asıl büyüme trendini 1998 yılında hizmete açtığı, etimesgut mağazasıyla yakalayan yunus marketler zinciri 17 yıllık süre zarfında 53 şubesi, 33 bin metrekare satış alanı, 200’ ün üzerinde kasa sayısı ve 1600’ün üzerinde çalışanıyla Ankara’da ve bulunduğu illerde söz sahibi bir marka haline gelmiştir.

2008 yılı Yunus Marketler Zinciri için yerelden ulusala geçme sürecinin başladığı yıl olmuştur. Nisan ayında Düzce’de açılan 25. şubesiyle ilk adımı atan Yunus Marketler Zinciri, hızla diğer illerde de şube açılışlarını sürdürmektedir.

Bu büyümeye paralel olarak Yunus Market İşletmeleri zaman içinde bünyesine perakende sektörünün dışında; inşaat, metal ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren 3 grup şirketini daha katmıştır.
Yunus Market ile ilgili etiketler : Yunus Market, Yunus Marketler, Yunus Marketleri, Yunus Market Kampanyaları,

Yunus Market Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Ankara Eryaman Dolphin Avm yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 600 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve...
  Dildevrimi Cad. 285. Sk. No:3 Eryamanevleri Ankara / Etimesgut