2452 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Yavuz Tur Hakkında : Karadeniz bölgesindeki en eski turizm kuruluşlarından olan acentamız Yavuztur, 1984 yılında 1317 belge numarasıyla faaliyetine başlamıştır. 29 yıllık faaliyetinde, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan ve başarılı olan YAVUZTUR, haklı olarak Karadeniz Bölgesindeki seyahat acentalarının en önünde yerini almıştır. Turizm konusunda deneyimli ve eğitimli personelimiz, sektördeki gelişmeleri günü gününe takip ederek, müşterilerimize sağlıklı ve doğru bilgileri vermeye odaklanmışlardır. ‘Müşterimizin Avantajı, Bizim Avantajımızdır’ düşüncesiyle, her zaman en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermek ana hedefimiz olmuştur.

Karadeniz Bölgesinden başlayarak, tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde yüzlerce otelle işbirliği içerisinde olan kuruluşumuz, pek çok şehirlerdeki anlaşmalı otellerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.
Kültür turları programları olarak Kapadokya, Doğu Anadolu, Çanakkale, Doğu Karadeniz Yaylaları, Kuş Gözlemciliği, Trekking gibi konularda da her gün daha da artan bir potansiyel için kendimizi hazırlamaktayız.


Uçak Biletçiliği konusunda, bölgenin en deneyimli ekibine sahip olan acentamız, IATA-Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği'nden akredite alarak uçak biletçiliğinin en önemli misyonunu da yerine getirmiş, siz değerli dostlarımızı dünyanın her noktasına en hızlı, güvenli ve ekonomik biçimde ulaştırmanın yollarını açmıştır.

Kongre&Toplantı organizasyonları vb faaliyetlerin de içerisinde bulunan Yavuztur, düzenlediği toplantılarla her zaman başarılı örnekler vermiştir.

Lisan öğrenimi için yurtdışına giden öğrencilerimiz, İngiltere, Kanada, Malta, ABD gibi ülkelerdeki seçkin dil okullarında eğitim görmektedir. Bu öğrencilerimiz mesleki veya günlük lisan kurslarına devam etmekte, aile yanında, yurtta veya otelde konaklama yapabilmektedirler.
Yavuz Tur ile ilgili etiketler : Yavuz Tur, Yavuz Tur Seyahat, Yavuz Tur Turizm, Yavuz Turizm, Yavuz Tur Hakkında, Yavuz Tur Haberleri, Yavuz Tur Tatil İndirimi, Tatil, Seyahat, Turlar,

Yavuz Tur Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Yeşilyurt Alışveriş Merkezi

  Yeşilyurt Alışveriş Merkezi

  Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Yeşilyurt Grup tarafından yaptırılmış, 14 Nisan 2007 tarihinde hizmete açılmıştır.
  Atatürk Bulvarı No:154 Atakum Samsun / Samsun Merkez