2931 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
XSport Hakkında : 2006 yılında bir doğa tutkunu Murat Bayram tarafından kurulan Xsport, bugün 20 yıllık iş tecrübesine sahip yönetimi ve 6 yıllık ticari tecrübesiyle kurulduğu noktada, Bahçeşehir Prestige Mall Avm'de hizmet vermeye devam etmektedir.

Xsport olarak çıktığımız yolda vizyonunu sürekli geliştiren, yeniliklere her zaman açık, keşfetmeye meraklı ve katılımcı kadromuzla üzerinde uzmanlaştığımız extreme sporlar; özgürlük eğilimini ön plana çıkarmak , farklı bir yaşam tarzını yaşatma konusunda oldukça başarılıdır..

Ekip olarak bunu benimsemiş bilgi ve birikimimizi doğru şekilde aktarmaya, kişinin spora olan tutkusunu katbekat artırmaya odaklanmış olarak karşınızdayız. Başarımızı kanıtladığımız alanlarda müşteri memnuniyeti ve kurduğumuz iletişim başı çekmektedir. Kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştiren personeli ile Xsport olarak, ürünü pazarlamanın ötesinde, bilgi ve deneyimi ile kişiye en uygun en doğru şekilde sunum yapabilmeyi ilke edinmiş olmamız gurur duyduğumuz yönümüzdür.

Mağazalarımızda 40 markaya ait ürün yelpazemizle sizlerin beğenisine farklı seçeneklerde, kaliteli ürünler sunuyoruz.

2012 yılı ile beraber Xsport olarak katılımcı ruhumuzu fazlasıyla yansıtmaya başlıyoruz. Extreme sporları parkurlardan, dağlardan taşıyıp kortlara, sahalara getiriyoruz. Düzenleyeceğimiz turnuvalarla farklı spor branşlarını bir araya getirip zengin seçenekler ile birincil ağızlardan sizlere tanıtmayı arzuluyoruz...

Yaşadığımız heyecana, adrenalin tutkusuna herkesi ortak edip spor dolu uzun yıllar beraber olmak dileğiyle...
XSport ile ilgili etiketler : Xsport, Xsport Ürünleri, X Sport, Xsport Haberleri, Xsport Hakkında, Xsport Türkiye, Xsport Spor Ürünleri, Xsport Extreme, Xsport Fitness Ürünleri, Yüzme Ürünleri, Raket, Kaykay, Spor Ürünleri, Spor Eşyaları, Yüzücü Gözlükleri, Gözlük, Spor Gözlük, Kay Kay Çeşitleri, Patenler, Paten, Snowboard,