34722 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

Markaya Git

Vip Dükkan Hakkında : Vipdukkan, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş) sisteminin, Türkiye’deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesidir.

Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdukkan’da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında sunuluyor.
Vip Dükkan ile ilgili etiketler : Vip Dükkan, Vipdukkan.com, Vip Dükkan Kampanyaları, Vip Dükkan İletişim, Vip Dükkan Haberleri, Vip Dükkan Ürünleri, Vip Dükkan Fırsatları, Vip Dükkan Alışveriş Sitesi, Özel Alışveriş Kulübü, Özel Alışveriş Sitesi,