4652 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Viaport Venezia Hakkında : Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın bir projesi olan VIA/PORT Venezia ile birlikte Venedik İstanbul’dan yükselecek.

Kiptaş ile hasılat paylaşımı modeli ile gerçekleştirilen VIA/PORT Venezia; İtalyan estetiğini yansıtan konutları, içinde gondolla gezeceğiniz alışveriş merkezi ve modern ve tematik ofisleriyle İstanbul’un yeni cazibe merkezi olacak.

Türkiye’nin iki büyük şirketi Bayraktar Grup ve Gürsoy Grup, İstanbul’un çehresini değiştirecek VIA/PORT Venezia için bir araya geldi. Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın ilk projesi VIA/PORT Venezia, Gaziosmanpaşa’da 82bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Kiptaş ile hasılat paylaşımı modeli üzerine anlaşma yapan Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı, Venezia ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’i İstanbul’a taşıyacak. 2500 nitelikli konut, 70 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ve 50 bin m2 tematik satılabilir ofis alanları bulunuyor.
Viaport Venezia ile ilgili etiketler : Viaport Venezia, Konut Projesi, Kiptaş Viaport Venezia, Viaport Venezia Konut Projesi,