6157 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Türk Telekom Mobile Hakkında : Türk Telekom Mobile, Türk Telekom Grubu ile Telefonica Almanya’nın iletişim ürünlerini pazarlama amacıyla oluşturulmuş stratejik mobil iletişim ortaklığıdır. Her iki firmanın da sabit ve mobil şebekelerinin yanı sıra, içeriklerini, uygulamalarını ve markalarını kapsamaktadır. Türk Telekom Mobile müşterileri, Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon hizmeti sağlayıcısı Türk Telekom ve mobil iletişim alanındaki grup şirketi Avea’nın yanı sıra, Avrupa’nın en iyi şebekesi seçilen Telefonica Almanya’nın gücünden yararlanmaktadır.

Türk Telekom Grubu ile Telefonica Almanya’nın iş ortaklığı sayesinde Türk Telekom Mobile Almanya’da ve Türkiye’de yaşayan milyonlarca Türk’e tamamen ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış yeni tarifeler sunmaktadır. Türk Telekom Mobile aynı zamanda iş veya özel nedenlerle Türkiye’yle ilişkisi olan Alman müşteriler için de son derece cazip bir seçenektir.
Türk Telekom Mobile ile ilgili etiketler : Türk Telekom Mobile, Türk Telekom Mobile Haberleri, Türk Telekom Mobile Kampanyaları, Türk Telekom Mobile İletişim, Türk Telekom Mobile Tarifeleri,