3483 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
TTAF Elektronik Hakkında : TTAF Elektronik; bağlantı elemanları, kablo gruplama , perakende kablo ve aksesuarları alanlarında uzman bir kuruluştur.
TTAF perakende ürün gamı 700 den fazla ürün çeşidinden oluşmaktadır. Başlıca ürün kategorileri Audio Video Kabloları,IT Kabloları , Audio Video Proje Ürünleri ,Hi-End AV Kablo ve Konnektörleri ile Cep Telefonu & iPad Aksesuarlarıdır. Amacımız her türlü zevke ve ihtiyaca hitab eden ürün çeşitliliğini ve değişen trendleri yakalayabilmektir.
TTAF Elektronik ile ilgili etiketler : Ttaf, Ttaf Ürünleri, Ttaf Kablo, Display Port Kabloları, Hdmı Kabloları, Rca Kablolar, Scart Kabloları, Tv Anten Kabloları, Adaptörler, Oyun Konsol Kabloları, Fiberoptik Toslink Kablolar, Stereo Ses Kabloları, Usb Kablolar, Firewire Kablolar, Power Kabloları, Kamera Kabloları, Patch Kablolar, İpad Aksesuarları, İphone 4 Aksesuarları, İphone 3g / 3gs Aksesuarları, Blackberry Aksesuarları, Nokia Aksesuarları, Samsung Aksesuarları, Htc Aksesuarları, Macbook Aksesuarları, Temizleme Kitleri, Universal Araç Tutucuları, Şarj Cihazları, Priz Adaptörleri, İpod Touch 4, İpad 2 Aksesuarları, Sony Ericson Aksesuarları, Nano 6 Aksesuarları, Konnektörler, Kablolar, Assembly Kablolar, Av Proje Ürünleri, Ses, Görüntü Kablo Ve Adaptörleri, It Kablo Ve Adaptörleri, Aksesuarlar, Hi-fi Ürünleri,