2896 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Toru Eğlence Hakkında : Toru Entertainment Oluşumunda çocukları da düşünmüş Gönüllerince eğlenebilecekleri Kaydıraklar ,Top havuzları ,Yaşlarına uygun çarpışan arabalar ,Salıncaklar ve onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek şekilde bir çok hareketli aktivitelerin yapılabileceği alanlar oluşturmuştur. Toru Entertainment geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız için “ÖNCE SAĞLIK” İlkesini benimsemiş bu bağlamda oyun alanlarında kullanılan tüm malzemelerde Sağlık Bakanlığı Onayını alabilmiş ekipmanlar ve malzemeler kullanmıştır. “BİR ZAMANLAR ÇOCUK OLDUĞUMUZU UNUTMADIK”
Toru Eğlence ile ilgili etiketler : Toru Eğlence, Toru Çocuk Eğlence, Toru Eğlence Türkiye, Toru Eğlence Avm, Toru Eğlence Merkezi, Toru Bebek Eğlence Merkezi, Bebek Eğlence Merkezi, Çocuk Eğlence Merkezi,

Toru Eğlence Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Ninova Park Alışveriş Merkezi

  Ninova Park Alışveriş Merkezi

  Alışverişin ve eğlencenin ilk adresi olan Ninova Park, 50 Bin İnşaat alanı, 25 bin metrekare kiralanabilir alanıyla bölgenin en büyük AVM’si.
  Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu 1.km. No.17 Diyarbakır / Diyarbakır Merkez
 • Şimal Alışveriş Merkezi

  Şimal Alışveriş Merkezi

  Rize’yi AVM ile tanıştıran Şimal Alışveriş Merkezi, şehre alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi anlamında hizmet etmeye başladı.Şimal Avm12Kasım 2021’de ziyaretçilerine kapılarını açtı.
  Müftü Mahallesi Atatürk Caddesi AVM Rize İş Merkezi Sitesi No.: 548 Rize / Rize Merkez